Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen hatásai vannak a...

Szentkirályi Teknős kérdése:

Milyen hatásai vannak a social media filtereknek az önképre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdés elsősorban azokra a filterekre vonatkozik, amik megváltoztatják az arc szerkezetét. Milyen gyakran használtok ilyen típusú filtereket? Kort és nemet is írjatok légyszi!


Amennyiben gyorsabb lenne nektek a válaszadás, készítettem egy anonim kérdőívet is:


[link]


A diplomamunkámhoz készítek kutatást, a válaszokat előre is köszönöm!



2022. aug. 25. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
semmilyen filtert nem használtam soha
2022. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen hatása van? Csak magamról tudok beszélni, hogy rám milyen hatással van az, amikor egy tökéletes arcot látok instán például. Tökéletes arcbőr, szép nagy őzike szemek, nagy szempillák, dús ajkak, szép haj stb. stb. ezek után a tükörbe nézek és azt látom hogy ronda vagyok mint egy bányarém és soha nem lesz párom:(

Emiatt elkezdek koplalni, hogy minél karakteresebb legyen az arcom, csontosabb a testem stb. végül már tök le vagyok gyengülve, suliban is rosszul teljesítek, itthon is ingerült vagyok, ezáltal még rosszabbul nézek ki. Hosszú, bő ruhákat veszek fel, anya hiába mondja hogy csinos és szép vagyok, nem hiszem el neki, hiszen nálam sokkal szebb lányok vannak az interneten…

2022. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy a fiatal lányok miért hiszik azt, hogy csak a koplalással lehet lefogyni, pláne így alakulnak ki a szép idomaik. Nagyon nem. Nem kell tönkretenned magad ahhoz, hogy szép alakod legyen. Változtatni kell az étrenden, inkább egészséges kajákat enni, a károsakat elhagyni (pl. sok cukor, zsír tartalmú ételek), keveset, de többször enni (igazság szerint 5 étkezés lenne a normális). És ez nem kerülne egy vagyonba se. Na de e mellé még edzeni is kell, ha nem mást, legalább mindennap futni. Nem ezekről a kamu insta celebekről kell példát venni, hanem mondjuk egy olyan lányról, aki igenis normálisan megküzd azért, hogy jól nézzen ki. A koplalással nem fogysz és energiád sem lesz semmihez!

Egyébként én azért szoktam filtereket használni, mert nélkülük unalmasak lennének a képeim. De inkább olyan filtereket, amik a színt változtatják meg, az arcommal külön nem foglalkozom.

2022. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!