Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A szájfeltöltéstől megnyúlik...

A szájfeltöltéstől megnyúlik a szám ? (Kép lent)

Figyelt kérdés

A szám és az orrom között mindig is nagy volt a távolság.

Valahol mindig is zavart de nemrég kezdett megerősödni bennem ez az érzés.

Sose csináltattam meg semmit magamon túlságosan félek , hogy elrontják.

A bullhorn lip liftet szerettemvolna megcsináltatni , de lehet hallani olyan rém es komplikációkat hogy eltorzítja az orrlukat vagy az orrcsúcsot bár nemtudom, hogy ez mennyire igaz.

A szájfeltöltésröl meg azt hallottam, hogy mégjobban lehúzza a szájat a súj miatt.

Bár már létezik ez a russian lip lift ahol ránézésre megrövidül ez a távolság.

Csak hialuronsavat töltetnék bele.

Nemtudom , hogy mit kezdjek vele.

Valakinek van valami tapasztalata a szájfeltöltéssel vagy a bullhorn lip liftel ?

Kérlek ne tartsátok magatokban sem a jót sem a rosszat.

Képek a számról: [link]

[link]



2022. szept. 11. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
De hulye vagy ha ezt feltolteted... Semmi baj nincs a szaddal, de honapokon belul kacsacsoru prostinak fogsz kinezni mert sose kesz elegge 'telt' szerinted. Es hidd el nekem a ferfiak nem szeretik a 24 oraban csucsorito libakat.
2022. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép a szád az ajkaid. Én nem csinálnék vele semmit a helyedben.
2022. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem hozzá be nekem.
2022. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baja a szádnak, de ha ragaszkodsz a műanyag hatáshoz, akkor csináld.
2022. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Másik telefonról látom. Nincs semmi kirívó távolság.
2022. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Lip lift lenne erre a jó megoldás. A töltés ilyen esetben tényleg előnytelen, nekem volt is egy barátnőm évekkel ezelőtt akinek hasonlóan hosszú volt a philtruma és mikor feltöltette még szembetűnőbb lett. Valahogy az ilyen szájnál különösen rosszul néz ki. Russian technikát sem ajánlom mert annál meg előszeretettel migrál a filler még nagyobb az esélye hogy azt fogja kiemelni amit te meg akarsz rövidíteni. Nem tudom mi a helyzet itthon lip lift terén de esetleg környező országokban is körülnézhetsz. (Törökországba rengetegen mennek lip liftre amúgy, nyilván nincs olyan közel de viszonylag olcsó opció). Amúgy javíts ki de tudtommal az orrlyuk alatt megy a vágás, magához az orrlyukhoz nincs sok köze az orrcsúcshoz meg végképp nem szóval én ettől nem félnék.
2022. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Lehuzza az orrcsucsodat!!! nagyon csunyaleszel tole!!

Russian lip liftre menj. Nezz meg munkait,hogy tudd,hogy tehetseges-e.

2022. szept. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végül nem csináltam vele semmit. :)
2023. aug. 6. 07:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Okos döntés.
2023. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gyönyörű szép szád van....nagyon szép a formája és az íve. Olyan szépen lehet ezt konturozni és ruzsozni...ha feltöltöd a formája teljesen elveszik. Örülök hogy végül nem csináltattál vele semmit.
2023. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!