Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes-e műttetni? (Kérdésed...

Érdemes-e műttetni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Röviden: elég húsos, domború vagyok ott lent, és úgy érzem ez előnytelen a mai világban. Öltözködéssel is akad némi problémám, hisz nem kifejezetten lapos p*ncim van.

Rendben, h ez engem különösebben nem zavar, de manapság hallani, és olvasni, h szégyelni való, ha már nem babapuncid van, illetve mint már mondtam, akár fürdőruha, vagy testhez állóbb ruha, jobban kiadja a formákat.

Elkerülhetetlen, h ne legyenek értelmetlen beszólások, de aki tud tanácsot adni, megköszönöm!


2010. szept. 28. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ez kérdés miért tartozik ide(kategória.)???-__-"
2010. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Engem pont a lapos p*nci zavar...
2010. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ne műttesd meg magad. A párodnak tetszik majd. Ne légy divatmajom.
2010. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik kulturált, de tényleg őszinte véleményekre lenne szükségem a továbbiakban is.
2010. szept. 28. 15:43
 5/13 anonim ***** válasza:
nem érdemes, ez csak egy sztereotípia a sok közül, hogy mi a szép, te így születtél és így vagy szép, mert ez természetes, a pénzt inkább másra költsd, tehát ha zavar az öltözködésben, vegyél olyan jellegű ruhákat, amik nem hangsúlyozzák ki, pl. tetszenek a cső,feszes gatyók, nyugodtan hordjad, de akkor egy picit hosszabb fazonú felsővel - igen csinos!
2010. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyszerü.fogyjál le. én is olyan vagyok mint te.kerekded odalent.de mára már ugy lefogytam hogy nagyon jól nézek ki.
2010. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mármint a sunám.
2010. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Súlyommal nincsen gond. 173 cm magas vagyok, hozzá 61kg. Szóval..
2010. szept. 28. 15:55
 9/13 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám van de bárcsak csak ennyi problémám lenne.Nekem a kisajkaim lógnak ki és én utálom :(

Amugy a husos puncik sztem bejönnek a fiúknak de a kilógó kisajkak sztem már kevésbe..:(

2010. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem is kilóg. De nem érdekel, sztem úgy jó, ahogy van. Nem érdekelne ez az egész, ha nem lenne divat a tevepatázás, még olyan esetekben, amikor igazán nem durva, és direkt. Ezért érdekel a véleményetek.
2010. szept. 29. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!