Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért nem látják egyesek,...

Miért nem látják egyesek, hogy jobb természetesen megöregedni, mint szétbotoxozni,60x felvarratni, és utána madárijesztővé válni?

Figyelt kérdés
Azért jutott eszembe a kérdés, mert véletlenül rábukkantam egy oldalra, ahol Victoria Principal mosolygott rám, de ha nem lett volna odaírva, hogy ő az....iszonyatosan nézett ki! A fején a bőr szétfeszítve, a szeme olyan vékony, hogy alig lát ki a résen....kerestem róla fiatalkori képet, meg emlékeztem a Dallasból is, hogy miylen szép nő volt, nagy őzikeszemek, a teste is szép volt....most meg mint egy bányarém. Elképzeltem természetesen megöregedve, jó, löttyedt lenne a bőre a nyakán, meg ráncos az arca, de sztem 1000x szebb lenne úgy! És nem ő az egyetlen.
2010. okt. 1. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ő dolga, nem tudom mért kell ilyenekkel foglalkozni!Most neked nem mind1?Egyébként képzeld már el, hogy egy gyönyörű nőnek milyen szörnyű érzés elveszíteni a szépségét(bár minden embernek egyaránt nagyon rossz megöregedni szépségtől függetlenül)!És egyáltalán nem biztos, hogy akkor "1000-szer szebb lenne", ha nem lenne botoxolva stb..honnan tudod? Egyébként nem gondolkodhat mindenki úgy ahogy te!Ezt el kell fogadnod, ellene tenni úgy se tudsz! Szerintem meglehet érteni, hogy miért csinálja, meg még a többiek!:)
2010. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Egyet értek, miért foglalkozol te ezzel? Legyél akkor boldog a természeteséggel, neked sem köt bele senki, és te se köss bele másokba. Miért nem lehet már felfogni?
2010. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miert ide irtal? Ez nem anti-plasztika oldal.

Egyebkent, nem nez olyan rosszul ki Ms Principal mintahogy Te lefestetted.

Kerdesedre/kritizalasodra valaszolva, az O hirneve, munkaja megkoveteli, hogy ne termeszetesen oregedjen eg. Nem muszaj senkinek termeszetesen oregedni, a plasztikai mutet mindenkinek a rendelkezesere all. Es miert ne, ha valalki ugy gondolja, hogy boldogabb lesz elete, tobb magabiztonsaga lesz. A plasztikai mutet az egesz eletre kihat, es ne hidd azt, hogy emberek nem biralnak a kulsorol. Az csak egy mese.

2010. okt. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudnak tisztességgel megöregedni. Azt hiszik, hogy szebbek lesznek, de valójában nem így van: merev, ijesztő arcuk lesz, van, aki egészen Ozzy-szerűvé válik (azért imádom Ozzyt(L)). Meryl Streep, nah ő képes méltósággal megöregedni, mégis milyen szép!
2010. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én sem értem miért nem lehet elfogadni ha valaki úgy érzi jól magát hogy kicsit megvan csinálva.Téged sem ítél el senki hogy maradibb a felfogásod te miért nem fogadod el aki halad a korral???Ez csakis ízlés kérdése...
2010. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kösz mindekinek a választ...amúgy az oldal címe: gyakori kérdések. alcím: amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted! szóval hadd merjem már megkérdezni!

KÖSZ!

2010. okt. 11. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

azért ezen jót mosolyogtam, hogy mennyire kikeltetek magatokból egy ártatlan kérdés miatt :D


"és ne hidd azt, hogy emberek nem birálnak a külsőről"--> akkor engedtessék már meg leírni, hogy szörnyű és nagyon csúnya az agyonplasztikázott, lárvaszerű arc! na tessék, én is bírálok a külső alapján!(egy amúgy nem plasztika fan oldalon... itt pro és kontra is vannak emberek, érvek)


lehet tiltakozni a természet ellen, de a végén úgyis győzni fog. az hogy öregszünk, a ráncaink, csak azt mutattják, hogy igen, éltünk, tapasztaltunk. a világ nyomot hagyott rajtunk és talán mi is a világon... nagyon tudom sajnálni azt, aki nem tudja elfogadni, hogy a fiatalság múlandó, mert így sosem képes jólérezni magát a bőrében. élni kéne, nem görcsölni!


26/L

2010. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!