Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik a jobb a fenékimplantát...

Melyik a jobb a fenékimplantátum, vagy a saját testzsíros fenékfeltöltés?

Figyelt kérdés
Illetve tudna valaki megbízható orvost ajánlani?

2022. dec. 16. 18:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hát elég sok komment érkezett, illetve elég sokan plasztika ellenesek. Na de sebaj, valaki kérdezte, hogy gazdag pasi fizeti e, hát ha nekem egy férfi fizetne bármit is, én szerintem felköpnék a falra és alá állnék, szóval magamnak fizetek mindent. 10-es köszi, és te is nagyon szép lehetsz, csak én eléggé félek ezektől a műtétektől, láttam videókat hogy ezek, főleg a fenékműtét hatalmas fájdalmakkal jár, tiszta vér mindenük, meg lógnak ki belőlük azok a csövek, de hát a szépségért meg kell szenvedni.
2022. dec. 17. 15:18
 22/29 anonim ***** válasza:
18%

"de hát a szépségért meg kell szenvedni."


Csak a magadfajta agyatlan libáknak. Keress fel inkább egy pszichológust, mivel önutálatban szenvedsz, testképzavarod van, és képtelen vagy magad úgy elfogadni és szeretni, ahogy vagy jelenleg.


Azzal nem leszel értékesebb és szebb, ha műnővé csináltatod magad.


Felvilágosítalak, a pasik jó nagy részét fogod ezzel magadtól elüldözni. De ha neked ez kell, ám legyen, de utána ne gyere ide rinyálni, hogy senki nem akar téged a nagy műsegged miatt.

2022. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
14%
22# téged akar valaki? Elég frusztráltnak nézel ki.
2022. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23%

#23

Igen, képzeld, engem akarnak. Nem vagyok se insta, se plasztik agymosott. Lehet, ezért is akarnak engem. :)

2022. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
52%
# aha, nyilván. Azért nézegeted a plasztika topikot. :D Ez kedves gesztus a párod felé is, amíg ide írkálsz, addig van ideje az insta plasztikokra csorgatni a nyálát.
2022. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
22-es, ezt még olvasni is kellemetlen volt, mármint az utolsó soraidat. Gyerekkoruk óta azt hallgatják a lányok, hogy jajj ne csinálj ezt, ne csinálj azt magaddal, mert akkor nem fogsz kelleni a fiúknak. Most őszintén kit érdekel? Én nem a férfiaknak csinálom, hanem magamnak, és ha nem fogok senkinek se kelleni, azt is leszarom, mert most tegyük fel igazad lesz, és elüldözöm magamtól az összes férfit, akkor mi van, akasszam fel magam, vagy mi, most csúnyám fogok fogalmazni, de a g@ciinek se kell férfi, tökéletesen megvagyok én nélkülük. Sőt szinte menekülök tőlük, azt se hagyom, hogy udvaroljanak. Amúgy így mellékesen megjegyzem, nekem pl undorító a természetes mell, mert annak van egy természetes lógása, és nem szép, ellenben a szilikon mell gyönyörű és hibátlan.
2022. dec. 17. 19:33
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

#25

Egy kérdésre válaszoltam a Szépség kategóriában. Pont.

Nem kell ezt túlagyalni.


#26

Oké, a te döntésed. Ha nem akarsz férjet, gyereket, családot, unokát, ám legyen. De nehogy később ezt megbánd.

2022. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Én karrierista nő vagyok, nem feleség típus. Szóval nem fogom megbánni.
2022. dec. 17. 19:44
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szerintem Dórié gyönyörű, de nekem az egész nőci nagyon tetszik!:))

2022. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!