Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikon mell tapasztalatok?...

Szilikon mell tapasztalatok? Olyan írjon légyszíves akinek van

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok.. kb lemaradtam a mell növekedéssel a 12 évesek szintjén A max B méretem van az is push upp melltartóból normálból az A is nagy lenne a mellemre.. nagyon kicsi mint 2 citrom.. s nagyon zavar évek óta! Körte alakom van de mellem az 0 nagyon sokat sírtam miatta mert alig tudok felvenni valamit ami jól áll a mellem miatt! :( a barátnőim mind C-D kosarasak tudom nem ez számít de olyan önbizalom hiányom van mert ez nem hogy csak kicsi.. hanem kb semmi :( van egy egy kövér fiú haver akinek nagyobb.. melltartó is csak a max B méret ami jó de az is a szélességem miatt.. olyat amiben csak minimál szivacs van nem nagyon tudok venni mert 1-1 helyen üres.. megcsináltatnám szívem szerint nagyon de annyi betegség van félek nehogy előidézzen valamit vagy ne fogadja be a testem. Nektek mik a tapasztalatok?
2023. febr. 16. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:
A Push-up melltartó már nagyon kényelmetlen kellemetlen, de ahogy írtam a normál melltartó az meg üres mert nem tölti meg a cicim :(
2023. febr. 16. 16:35
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Önbizalmad nem lesz több, ha megcsináltatod. Az nem a külső dolgok hatására alakul ki. Én előbb terápiában szereztem.
2023. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nincs, de ismerettségi körömben akad. Nagyon látszik, hogy ki járt az olcsó futószalagos klinikán. Egy "jó mell" több millió forintos történet.

Aki egy mérettel növelte arra azt mondom, jól is áll neki, de aki 2,5 mérettel, az hát... felfújt gumilabdának tűnik. Teljesen természetellenes.

/nő vagyok és öltözőben láttam a végeredményeket, melltartó nélkül/

2023. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Lépj be a plasztika esztétika fb csoportba. Rengeteg tapasztalatot tudsz ott olvasni. Illetve kiegészítésnek egy mellimplantatum betegség csoportba is.


Árban 2x annyit szánj rá, mint amibe kerül(legyen meg egy esetleges cserére vagy korrekcióra is elég pénzt). Az átlagos jó cici 1,5 millió körül van, de a túlárazott sztár orvosoknal ettől tobb is lehet.


Orvosokbol van aki természetes párti, más meg látványos ciciket csinál. Közülük is olyat érdemes választani, aki vállalja a felelősséget, ha elrontja.

2023. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan, egy A-s cici nem a vilag vege. Rengeteg de rengeteg gyonyoru no rendelkezik ilyen merettel es a ferfiak kozul is talalsz olyat, akinek kifejezetten ez tetszik. Nem kell rogton kes ala fekudni, mert valami nem tetszik magadon. Ettol meg lehetsz szep es vonzo:) Ruhakbol is van millio es egy ami jol all kismellueken is.
2023. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerüld az ilyen hülyeséget. Érezd magad jól azzal, amit kaptál! Férfitársaimnak meg azt tanácsolom, hogy kerüljék a mű nőket. Aki nincs megelégedve a saját adottságaival, az benned is csak hibát fog keresni.
2023. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Megértelek, én is irigylem a szilikonos nőket, de egyrészt Bem nagyon volt rá pénzem sosem, másrészt sosem volt kapcsolatom, így csak nők látták öltözőben maximum…

Emiatt feleslegesnek éreztem volna megcsináltatni, de így 29 évesen is irigylem a szilikont a nőktől

2023. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!