Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan mell kisebbítő...

Létezik olyan mell kisebbítő műtét ami után nem lesz szükségem többet mell tartóra csak max. bikin felsőre meg fürdő ruháraamitől kb. akkora lesz a mellem mint egy fiúnak férfinak?

Figyelt kérdés

Csak mert nem tudom el viselni magamon a mell tartót mert kényelmetlen.

Az összes fajta melltartót kipróbáltam már és egyik sem vált be nekem.

Az értelmes nem bunkó sértő lekezelő gúnyolódó válaszokat előre is köszönöm!



2023. márc. 2. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: A-B mellméretet lehet szerintem csináltatni, de ez sok mindentől függ.
2023. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Igen, létezik, de nem tudom melyikről beszélsz.



A top surgery, amikor tényleg olyan lapos leszel mint egy srác sok transz és nonbinary ember számára megoldás.


De igen, a "sima", cisz nőknél végzett mellkisebbítés is sokat segít, egy bralet vagy sportmelltartó is elég lesz, és mivel nincs akkora súly, nem is dörzsöl úgy ki.


Mekkora az a méret amiből indulsz?

2023. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg olyan felső van, amiben nem látszanak a melleid. Én is rühellem a melltartókat és csak ritka alkalom adtán viselem, igaz nekem nem igazán vannak melleim és nem látszik.
2023. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Létezik,de nem javaslom csak ha nagyon életbe vágó.
2023. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
31%
Biztosan van, de nagyon drága és veszélyes.
2023. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!