Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 55 éves nő vagyok,egész jól...

55 éves nő vagyok,egész jól nézek ki, nem nagyon vannak ráncaim, egyedül a nyakam van nagyon megereszkedve. Ez nagyon zavar!Nem akarok plasztikai műtétet, létezik megoldást, ami nem varázslat ugyan,de látványos? A helyzet javítása a célom.

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Hialuronos arcrevitalizáció esetleg, bár sajnos ha nagyon meg van ereszkedve akkor azon pont nem segít. Az ott lévő ráncokat viszont fel tudja tölteni.
2023. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utána nézek, köszönöm!
2023. márc. 4. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyi pénzed van. De az biztos hogy neked nem krémre van szükséged, hiszen nem a bőröd hidratálásával van gond hanem a kollagéntermelődéssel, ami korral csökken. Erre nincs varázskrém. A krém és a plasztika között vannak az esztétikai kezelések amiket bizonyos gépekkel csinálnak. Noninvazív pl az IPL, RF, Lézer... Nem nem a nyakamon volt de tudom hogy ezek jók arra is.

1. IPL villantó fény, én meg évek múlva is láttam a hatását bár nem a nyakamon csináltattam, többek kozott segíthet a kollagén termelodesben is. De ha nem megfelelő fokozaton használják okozhat égést, nem durvát, begyógyul pláne krémmel de mégiscsak kellemetlen. Az természetes ha van egy olyan érzés mintha lehuznánaknegy egy egy tapaszt a bőrödről, de nem szabad égetnie. Pár kezelés kell hogy az eredmény látványos legyen.

2. Az RF az radiofrekvenciás kezelés, feszesitesre is lehet használni nemcsak zsírbontásra, de ehhez is inkább bőrgyógyászt néznék, mert rossz kezekben fordítva sülhet el. Ebből nem tudom hány kezelés kell.

3. Ilyen-olyan lézeres kezelések. Több fajtája van úgyhogy ennek utána kell nézni, ezek a legdrágábbak de a hatása is sokkal tartósabb.


Lehet hogy ki hagytam valamit, ha igen mások leírták. És bocs, nem elrettentesnek írtam hogy mikre kell vigyázni csak látom hogy sokan úgy vágnak bele hogy semennyire nem néznek utána. A legolcsóbb helyre ne menj, mert nem véletlenül olcsók.

2023. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Táplálkozással sokat lehet javítani az általános kinézeten,persze a megereszkedett bőr nem fog visszamenni. Illetve a megfelelő alvás kicsit "kivasal". Jobb ötletem nincs.
2023. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon- nagyon köszönöm! Igazán hasznos válaszokat kaptam!!!
2023. márc. 15. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:

A kozmetikus meg úgyis azt fogja ajánlani amit ő árul.

Ezért itt a kérdezőnek a saját magának kell utánaolvasni.

2023. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!