Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Álljak sarkamra és belevághato...

Álljak sarkamra és belevághatok kisebb plasztikai műtétekbe?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt szeretném leszögezni, hogy mindamellett amikről most írok, minden mással a testemen teljesen rendben vagyok, ezeken kívül együtt tudok élni a külsőmmel. De 22 éves létemre biztosan tudom állítani már nem bírom tovább. Kiskorúként még a szüleim döntöttek, de akkoriban is volt jópár osztálytársam akiknél voltak anyajegyeltávolítások, volt akinek arcáról. Én sírtam anyukáméknak hogy engem nagyon zavar de nem történt semmi, mai napig zavar az arcomon az anyajegyem. Most viszont végképp 22 éves koromban eldöntöttem elmegyek egyedül egy plasztikai sebészhez és egyeztetek vele, meglépem magam érdekében ezt. Engem 10 éve is zavart az arcomon, még mindig töretlenül ki nem állhatom, és így biztosan állíthatom átgondolt és szükséges ez az eltávolítás.

A másik amiben még nem vagyok biztos és ezenkívül az egyetlen ami nagyon nem esztétikus magamon az orrom. Ferde nagyon, erre szoktam sok megjegyzést is kapni, hogy milyen nagy és ferde. ÉS igen én is látom, és ez is zavar már nagyon hosszú ideje, és most gondolkozom hogy az anyajegylevetetés mellett ezt is meg kéne lépnem. Rengeteg orrműtétet végeznek el, és nem tudom elhinni, hogy ha megbízható jó helyre mennék annyira el tudnák rontani. Nem is az egészet akarom átszabatni, csupán hogy egyenesítsék ki.

Mit gondoltok, nyilván most hogy nagykorú lettem álljak a magam lábán és ha engem ennyire mélyremenően zavar merjem megcsináltatni ezt a kettőt? Illetve akinek volt már egyik vagy másik, mesélne kicsit a végeredményről? Mikor érdemes belevágni, már most érdemes lenne egy konzultáció egy plasztikai sebésszel...?



2023. ápr. 1. 20:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Igen Szerintem tedd meg nincs ezzel semmi probléma,holnap már kérj idő pontot.
2023. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Csak tudj megállni. Mindenki kicsiben kezdni, aztán függők lesznek.
2023. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Orvost és eredményeket a plasztika esztétika fb csoportban tudsz keresni, olvasni.


Orrmutetben varga Klára az etalon. Van olyan aki nála korrekciózta pl Rezek Ödön munkáját, pedig ő is jó állítólag orrban.

Árban kb 1-1,5 millió között van.


Konzultációra már most kérhetsz időpontot, mert van akihez 1 év mire bejutsz. És ez még mindig csak egy konzultáció.

2023. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!