Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 19 éves korban már jó ötlet...

19 éves korban már jó ötlet elkezdeni a hialuronsavas arcplasztikát (ráncfeltöltés)?

Figyelt kérdés
Mert a számmnál eléggé ráncos ott két oldalt illetve a szememnél pedig a táskákat ( örökletes) szeretnem feltölteni.
2023. ápr. 19. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
még korai, ezt a húszas évek végén érdemes szerintem, nekem most kezdett megjelenni féloldalasan a nevetőránc
2023. ápr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyire olvastál utána ennek az eljárásnak?
2023. ápr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

19 évesen milyen ráncaid vannak?



Komolyan kérdezem, mert nekem 33 évesen nincsenek még.


Az, hogy az arcod mozog amikor mozgatod, nem ránc

2023. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ra penzed 19 evesen? :D amugy nem jo otlet, nagyon nem jo
2023. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem jó ötlet?
2023. máj. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert egy nagyon drága, 1ml 100e a kédező 19 evesen hogy finanszirozza? Sugardaddy? Ezert ne adja el magat! De tetelezzuk fel orulten gazdagok a szulei es tamogatjak. Ezek a toltesek nem sokat ernek, sok ml kell, hogy valami latszodjon. Inkabb volumentpotlasra kell, de 19 evesen nem latok ra nagy eselyt, hogy volumenpotlas kelljen. De ha meggyozni a sebeszt, hogy toltson neki x ml-t akkor pedig szamolhat azzal, hogy ugye ez nem szivodik fel a mai tudomany szerint, hanem elvandorol az arcban. Az megint problemas lesz kesobb, mehet oldasra is stb. De tulzasba eshet majd a szajaval a tipik kacsaszaj es tarsai. Meg tudnam sorolni, de ennyi most eleg :)
2023. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem kinyújtja az arcbőrt és a töltés elmúltával rosszabban fog kinézni mint töltés előtt. Ezért való inkább 40 felett.nem?

De akkor ilyen hatása nincs?

2023. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak mert 40 felett már tényleg lazább ereszkedőbb a bör, azt nem nyújtaná ki, oda van értelme tölteni. De gondolom fiatalon feszes arcbőrt csak kinyújtana. Nem?
2023. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudod neked mit kellene feltölteni ránc helyett? A fejedet, némi aggyal... 19évesen hova az istenbe akarsz botoxoltatni te nagyon nem normális!?
2023. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!