Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítő műtétet javasolt...

Mellkisebbítő műtétet javasoltok, hogy legyen normális szexuális életem, tényleg undorító a mellem?

Figyelt kérdés

Tudom, túl nagyok és aszimmetrikusak, nem szép látvàny, nem szültem, ezt dobta a fránya genetika. Szívem szerint a felére lekicsinyítettném, de hallottam, hogy az orvosok a felvarrás mellett akkor is javasolni szokták az implantátumot, ami mégis egy idegen dolog lenne bennem, azt nem nagyon akarnám. Csak saját felelősségre tekintsétek meg a képet, előre szóltam, hogy nagyon csúnya: [link]

Privát üzeneteket nem kérek, csak olyanoktól, akik voltak már ilyen beavatkozáson!


2023. máj. 6. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez kamu, vagy ennyire buta vagy.
2023. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ostoba, provokatív liba! Kérdés jelentve.
2023. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
85%
Ez tuti kamu kérdés nagyon szép melleid vannak aki meg emiatt nem szexelne veled az egy nagyon tapló és buta pasi! 32F
2023. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne csúnya? Tényleg nem értem. Persze nem tökéletesen állnak, de teljesen jók. Ha az én barátnőmnek lennének ilyenek, abszolút jó lenne.

Nincs velük semmi baj.

2023. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak az lenne. Nem neked fáj naponta a hátad miatta, nem téged hívnak viccesen csöcsinek, nem neked van 0 önbizalmad a melleid miatt, nem neked mondta már több pasi, hogy asszonyos melleid vannak. Soroljam tovább?
2023. máj. 6. 21:00
 6/13 anonim válasza:
100%
Ilyeneket mondanak neked? hát.. azt kell mondjam ezek az emberek nagyon primitívek én örülnék ha a barátnőmnek ilyen mellei lennének! am másik véleményére nem kell adni mert vagy nagyon irigyek sőt biztos meg kit érdekel mások véleménye!?
2023. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Priviket vársz vagy dicsőítő kommenteket?
2023. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Privátot csak olyanoktól, akiknek volt már ilyen műtétje. Dicsőitést, ugyan mire? Eddig csak bántást kaptam, amiatt már egy ideje csak melltartóban szexelek, ezért szeretném megcsináltatni, hogy végre legyen felszabadult nemi életem.
2023. máj. 6. 21:10
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Gyere el hozzám. Visszaadom az önbizalmad.
2023. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj a hátad tőle, akkor tb-re is megmutik, de akkor legalább 30%-tol meg kell szabadulni. Illetve az orvos dönti el, hogy mennyit tud kisebbiteni, belefersz-e a támogatásba.


Implantátum meg leginkább azoknak kell, akinek alig van saját állománya. Neked úgy tűnik, hogy van bőven. Így egy normális természetes hatást lehet elerni.


Van egy csoport fb-n, a plasztika esztétika zárt női csoport, ott utána tudsz olvasni a folyamatnak és előtte-utána képeket is tudsz nézni.

2023. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!