Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan nő aki szintén...

Van itt olyan nő aki szintén jár plasztikai sebészhez rendszeresen? Mit szól a párotok?

Figyelt kérdés
Hali, nem regen lett vege a kapcdolatomnak ott elfogadta a baratom, hogy x havonta jarok es azutan 1-2 hetig ki se mozdulok a beverzesek, duzzanatok miatt. Elkezdtem ismerkedni, de nem reg voltam kezelesen es megint 2 hetig piffadt a fejem.. ezt hogy lehet ugy közölni a ferfiakkal, hogy ne szaladjanak vilagga? Mi a tapasztalat hogyan viselik? Inkabb titkoljam ezeket? A pasik mindig mondjak, hogy a termeszetes noket szeretik, de aztan megis bejovok nekik lesig rajtam mar sok minden tortent xd de lattam utanam is olyan csajjal jarkalt akinek az orrat mutottek… na mindegy szoval hogy lehet ezt elfogadtatni?
2023. máj. 7. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Nehezen fogadnám el. 30/F
2023. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Hazudd azt,h elutazol munkaugyben.
2023. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Basszus, hogy ez nem jutott eszembe😂😂
2023. máj. 8. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2023. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Számomra imponál, hogy szebb akar lenni egy nő. De milyen kezelést kell pár havonta végezned?
2023. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!