Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akik mell kisebbítő műtéten...

Akik mell kisebbítő műtéten estek át (főleg állami, tb támogatással), meg vannak elégedve az eredménnyel? Milyen lett a cickótok?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is ilyen műtéten átesni, ezért kérdem. De félek tőle, hogy az államilag támogatott műtét után csalódni fogok.

#mellplasztika #nagy mell #mell kisebbítő műtét
2023. máj. 10. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Meg vagyok elégedve.
Nem vagyok megelégedve.
Csúnya lett.
Szép lett.
Semleges.
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem szép lett, bár jóval nagyobb mint amit az orvossal beszéltünk. (C és D között akartam, de DD és E körül lett).


Még mindig rossz a gerincemnek, de hát ez van.

2023. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A facebookon vannak plasztikával kapcsolatos csoportok, szerintem ott lenne érdemes ezt megkérdezned, sokkal több embert fog betalálni a kérdésed.
2023. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Én mell KISSEBÍTÉSRŐL kérdeztem. Nekem D és E között van, és kisebbet szeretnék.
2023. máj. 11. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Az első vagyok, igen, ez REDUKCIÓ volt, HHból lett DD (más számozásban E), és mint mondom, a külalakkal elégedett vagyok, a mérettel nem. Ha neked ez a kiindulási méret, gondolom érted miért.


Nem tudom meg fogom-e tudni műtetni újra, tbre szerintem nem.

2023. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
39%
Na én férfi vagyok ezért még nem volt, de véletlen rányomtam a szavazásra úgyhogy nem tudom levenni. Én vagyok az a semleges😂😂😂
2023. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös. Hát ez jó :D :D :D
2023. aug. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!