Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az alsó állkapcsom rövidebb...

Az alsó állkapcsom rövidebb mint a felső, milyen műtéttel lehetne ezt korrigálni ?

Figyelt kérdés
Képet raktam a kommentek közé, az alsó állkapcsom rövidebb mint a felső, emiatt nem arányos az arcom, az orrom is nagyobbnak tűnik (alapból is túl nagy) milyen műtétet kezelést lehetne erre, es mennyibe kerül? Köszi előre is srácok.
2023. máj. 15. 03:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Kép itt az arcomról, nagy részét kitakartam.


[link]

2023. máj. 15. 03:32
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nincs veled semmi baj.

Plasztikai sebészek foglalkoznak ezzel, de neked a tévves önertékelésed miatt inkább pszichológusra lenne aszükséged.

2023. máj. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos van, az orrom is túlzottan nagy, ami még hagyján is, de az állam meg hozzá túl rövid, és a nagy orr rövid áll kombináció nagyon csúnya visszataszító. Viszont ha csak az egyik van az még a Jobbik eset, például nézhet ki jol egy nagyorru ferfi is, ha mellé az arc arányai jók. Sajnos nálam aránytalan minden, de ha az állam előrébb lenne az ellensúlyozná az orrom méretét is. Érdekelne hol, és mennyiért lehetne az állam kicsit előrébb hozni az arcommal egy vonalba.
2023. máj. 15. 06:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ugyanez a problémám.

Én az állfeltöltést tartom jó megoldásnak.

Ha gondolod írj rám.


A képet sajnos nem tudtam megnézni, azt írja a kért oldal nem található. De lehet hogy neked nem is annyira vészes csak túlgondolod.

2023. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!