Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kinek mi a véleménye a női...

Kinek mi a véleménye a női intim plasztikáról?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva kiskorom óta nagyon zavar, hogy milyen vagyok ott lent. Nem csak amióta mindenhonnan az jön, hogy az ilyen fajta női nemiszerv nem szép, én kiskorom óta nem bírok ránézni.


A kérdésem most a fiúkhoz szólna és őszinte válaszokat szeretnék:


Ti melyiket tudnátok jobban elfogadni? Ha nagyon salátás ott alul a lány, vagy ha szép, de műtött?

Egyébként sok fiú bántott már emiatt és gátlásos is vagyok miatta nagyon.



#plasztika #kisajkak #műtét #kisajakműtét
2023. jún. 28. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Minnel salatasabb annal fincsibb ! IMADOM !!!
2023. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Harmadik opció: eredeti és szép. Ha sok férfinek tetszik, akkor idővel Te is megtanulhatod szeretni. Ha viszont elvágnak egy érzékeny ideget, akkor csak veszíthetsz a műtéttel. (38F)
2023. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként mondom, hogy szerintem felesleges.Ez egy nem egy olyan szerv, amit állandóan lát mindenki. Aki szeret téged, annak nem fog számítani.

Van aki kifejezetten ezt a típust preferálja, mivel jobban lehet vele játszani.

2023. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Szerintem a salátás sokkal izgatóbb mint a babapunci. Nekem legalább is ez a véleményem. Több mindent lehet vele kezdeni.
2023. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Sokkal szebb egy eredeti mint egy szétvagdalt műtögetett
2023. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképp ne műttesd...amennyi rajongót nyernél,pont ugyanannyit vesztenél,sok ffinak ez tetszik kimondottan,nekem is...F

Ne hagyd h pár kritika bunkó fiúktól megmérgezzen! Ők téged nem érdemeltek meg! Más viszont örülne ha ilyen adottságú lányt találna magának!

2023. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Ott a pont
2023. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!