Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zsírleszívás, vagy van más...

Zsírleszívás, vagy van más megoldás?

Figyelt kérdés

Mindig szép tónusos, lapos hasam volt, azonban mióta dolgozok, egyetemre járok megváltozott az életmódom és felszaladt olyan 4-5 kiló.

Alapvetően nem zavar, mert szerintem formásabb lettem (fenék, mell, combok, végre nem úgy nézek ki, mint egy gyereklány), a BMI-m még így is a normál kategória alsó fele (62 kiló, 178 centi), de a hasam nagyon idegesít.

Ha épp nem étkezés után vagyok akkor viszonylag lapos, de ilyen remegős, plöttyedt, zsíros.

Fogyni nem akarok, mivel nem lehet csak egy helyről, de akkor milyen megoldás lehet, hogy újra szép legyen a hasam?


Zsírleszívás eredménye elég ideig tart, hogy megérje a pénzt és a fájdalmat?


Edzés működhet úgy is, ha nem figyelem a bevitt fehérjét? Mert akárhányszor elkezdtem terembe járni azért veszett el a lelkesedésem, mert akárhogy próbálkoztam, napi 80-90g fehérjénél többet sose sikerült bevinnem és megijedtem, hogy csak tovább fogok fogyni.


Mondjuk elég nehéz is lenne beilleszteni nappali tagozatos egyetem, munka, meg nyelvtanulás mellé úgy, hogy társasági életem is maradjon és a párkapcsolatom se menjen rá… de ha lenne rá garancia, hogy belátható időn belül lenne javulás (ami nem az, hogy elfogy a fenekem meg a mellem) hát esküszöm megoldom valahogy.



2023. júl. 1. 16:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű hozzászólást, nagy segítség ez a magyar családoknak.
2023. júl. 1. 23:43
 2/2 anonim ***** válasza:

1 héten 3szor kardió/aerob edzés + 8-10p hasizom erősítés.

Minimális kalóriadeficit magas fehérjebevitel mellett. Ha nem megy be szilárd tápanyagból, a maradékot egészítsd ki proteinturmix formájában.

A zsírleszívást nem neked találták ki.

2023. júl. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!