Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Túlsúly mellett is megcsináljá...

Túlsúly mellett is megcsinálják a mellkisebbítő műtétet asszimetria esetén?

Figyelt kérdés

Sajnos 20 éve gyűlölöm a melleim, tudom, hogy senkinek nem egyforma, de nekem az egyik a duplája a másiknak. Most úgy alakult, végre megcsináltatnám, első gyerkőcünket már nem kell cipelni, így a pihenés is adott lenne a műtét után, illetve a második gyerek még várat magára és az évek meg csak úgy repülnek. Viszont túlsúlyom van, mondhatni mindig is küzdöttem vele. Fogyás hízás esetén se változott a kosár mérete egyik mellemnek sem. Lelkileg mindig is megviselt ez a nagy különbség, melltartót nem kaptam soha olyat ami jó lenne, pedig 20 év alatt olcsótól a drágáig próbáltam mindent. Fürdőruha meg valami borzalom.... szóval mindenképp műtétet szeretnék, csak jó lenne tudni, van e így éttelme, vagy esetleges fogyás után újra asszimetriára számíthatok? Bár gondolom akkor már csak minimálisra nem pedig 3-4kosárméretnyi különbségre.

Vagy mindenképp javasolt fogyni előtte? Az időt se húznám, mert nem szeretnénk a második gyerekkel sem várni és időben most ideális.


Van bárkinek tapasztalata ezzel?



2023. júl. 6. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mekkora az egyik melled es mekkora a masik?
2023. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kisebbik C kosár a nagyobbik meg F kosár, mindegy milyen melltartót veszek a kicsi elvész benne a nagynak meg kényelmetlen, mert ugye nem úgy tart ahogy kéne...elforog meg minden. 85 körméret szűkös, de legalább tart, 90-es meg már nem tart. De ez inkább melltartó tipus függő.
2023. júl. 6. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a problémám, csak nekem 1 kosárméret a difi. Engem is nagyon zavar..felvarrást csináltatnák és szeretném ha hasonló lenne. Ha lenne rá pénzem megcsináltatnám. Nekem még nincs gyerekem de gondolom a szoptatás után észszerű megműteni.
2023. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!