Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hialuronsav ilyen gyorsan...

Hialuronsav ilyen gyorsan felszívódik ajaktöltésnél?

Figyelt kérdés

Először voltam ajakfeltöltésen. 1ml-t kaptam két héttel ezelőtt viszont mostanra szó szerint semmi az égvilágon nem látszódik belőle. Az első pár napban szép volt de most felszívódott teljesen. Ez normális? Havonta biztos nem fogok járni. Csak bosszant, mert nagyon drága volt és ismert jó helyen csináltattam, láttam a hialuron márkáját is és az is az egyik legjobb minőségű.

Ez mennyire okés?


2023. júl. 30. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszívódott, csak lement a duzzanat. Ha olyasmit szeretnél, mint az első pár napban volt, akkor nagyobb mennyiség kell.
2023. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első töltés nem tartós.
2023. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl mélyre lett szúrva, nem szívódott az fel csak szétmigrált a szájad körül.
2023. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Russian lips szóval ez nincs mélyre szúrva és nem migrálódott, mert akkor meg lenne ,,duzzadva’’ a szám körül is, főleg felette. De nincs. Akkor ezekszerint a második töltés már tartósabb lenne? :)
2023. júl. 31. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!