Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit kezdjek magammal, hogy ne...

Mit kezdjek magammal, hogy ne hasonlítgassanak az iráni és arab nőkhöz?

Figyelt kérdés

Magyar vagyok.

Az arcom pedig 100%-ban az iráni és arab nőkhöz hasonlít.

Tény, hogy sminkelem magam és különleges a szemem.

Eddig azt hittem , hogy az orrom miatt hasonlítgatnak az iráni nőkhöz.

1 hónapja csináltattam meg az orrom.

Tény hogy szép arcom, és más lett arcom az orrom miatt. Csak az baj, hogy legtöbb orr plasztika Iránban van így még jobban az Iráni és Arab nőkhöz hasonlították.

Világos barna volt a hajam, Világos szőke tincsket festettem, de még akkor is vagy arabnak vagy iráni nőknek gondolnak.

Mit kezdjek magammal, haj, smink, hogy jobban higgyék el, hogy igazi európai lány vagyok .

Nem küldök magamról képet.

Csak ki vagyok már tőle, hogy egy nap ha végig sétálok az utcán mindig még megkerdezik tőlem, hogy iráni vagy arab vagyok e.....

Bosszant és idegesít.....

Sem a hajamtól, sem az orromtól nem lettem másabb. Mivel szép vagyok és szép lett az orrom még jobban azt gondolják rólam, hogy iráni vagyok.

Smink, haj, köröm, mit kezdejek magammal.???

Próbálok úgy öltözkodni mint a francia nők, mégsem segít....

Ki vagyok már idegileg mikor le araboznak, iránoznak....


2023. aug. 1. 21:18
 1/8 A kérdező kommentje:

A bőröm színe a világos barna és a fehér között van.

A szemem színe sötét barna.

2023. aug. 1. 21:19
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ne változtass, így vagy természetes.

Engem is zavar amiért megbámulnak sokszor.

2023. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Kíváncsi lettem. Esetleg fotó?
2023. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de hogy sikerült magad köré szedni ennyi hülyét, akik csak azzal foglalkoznak, hogy milyen nemzetiségű emberekre hasonlítasz?


Érdekes, hogy pont a magyarok hajlamosak ujjal mutogatni, amikor köztudott, hogy anno a törökök nem csak mecseteket hagytak itt. Jelentős zsidó kisebbség is van az országban, így egyáltalán nem ritkaság, ha valakinek enyhe közel-keleties vonásai vannak itthon.

2023. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Talán túlsúlyos vagy, emiatt is nézel ki úgy, mint ők. Így a válasz adja magát: foggyálle
2023. aug. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Nem tudom, ezzel mi a baj, szerintem kifejezetten szépek a közel-keleti nők.

Iránit lehet azért mondják rád, mert az iráni lányok (és fiúk) 95%-ának ugyanolyan plasztikázott orra van :D

Engem is irániztak már le többször is, amit abszolút nem értettem, mert világos szemem van és világos bőröm van, vagy pl. rám a franciát szokták sokan mondani, vagy azt hogy "nem úgy nézek ki, mint egy magyar" de én nem szoktam ezen kiakadni.

2023. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy barátkozz meg ezzel. Az iráni és arab nők gyakran nagyon szépek. Szép szem, gyönyörű kontrasztok az arcon. Itt különleges vagy, ami egy örömteli dolog is lehet. Olyan mindig lesz akinek nem tetszel, teljen mindegy hogyan nézel ki.
2023. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Öltözz csinosan, EGYSZERŰEN, csinálj full normál frizurát (egyenes haj, semmi tűzés-fonás stb).


Ennyit tudok így kép nélkül mondani. Ja és ha vastag a szemöldököd akkor gyéríteni érdemes

2023. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!