Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok akiknek szilikon melle...

Lányok akiknek szilikon melle van?

Figyelt kérdés
Egy 26 éves lány vagyok nagyon sok komplexussal…Melltartó választáskor is sajnos mindig szembesülök vele mivel nagyon kicsi a mellem :/ Így elhatároztam hogy veszem a bátorságot s elmegyek plasztikai sebészhez. Hogy elégedett legyek végre magammal, remélve hogy önbizalmam is lesz. Nektek hasonló tapasztalat? Akinek van vagy akár találkozott már környezetében?

2023. aug. 4. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Biztos vagy benne, hogy a mellimplantátummal megjön az önbizalmad?


Arra nem gondoltál, hogy a komplexusaidon dolgozz inkább?

2023. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Érdemes belepned a plasztika esztétika fb csoportba.


Túlnyomó többségben mellplasztikasok vannak.


Egyszer volt egy lány, aki kirakta magát szavazasra, hogy megmuttese-e magát. Talán max B kosaras lehetett, de tényleg szép formás mellei voltak. 100+ hozzaszolasbol mindenki lebeszelte a műtétről.


Először neked kell dolgozni az onbizalmadon/onszereteteden.

És mint irtad is, rengeteg komplexusod van. Először ezekkel foglalkozz. Keress egy jó pszichológust. Ez egy lassú folyamat, de ha mondjuk 3-4 éven belül sem történik változás és ugyanugy utalni fogod a nelleidet, akkor kezdj gondolkodni a plasztikaban.


Az, hogy kicsi egy dolog. Attól még lehet szeretni. Ha viszont ilyen tubularis jellegű, meg aszimmetrikus stb és azért utálod, az megint egy más dolog. Akkor nem marad más, mint az implantátum.

2023. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mekkorák a melleid? Mekkorát szeretnél?
2023. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
45%
szerintem ha van rá pénzed műtesd meg ha nem túl kicsi nem is nagy akkor közepes méretűre én is ilyet szeretnék csak nincs pénzem rá☹️ sajnos akár mekkora implantátumot akar az ember akkor ia ugyanolyan drága
2023. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
pedig természeteset akarok amin nem látszik hogy mű sajnos az árak nagyon drágák szerintem nekem kb 6 év lenne ősze gyűjteni
2023. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha már műtét, akkor szerintem az a jó ha már látszik.

Egy ismerősöm él szilikoncicikkel neki bevált, elégedett vele és visszanyerte az önbizalmát is. Szerintem szebb lett, jól néz ki.

2023. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
így igaz látszon de csepp alakú legyen mivel olyan mi nőknek a melle
2023. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

a felesegem 3 gyerek utan muttete meg magat, mert elotte is nagy mellei voltak, de sajnos elfogytak idovel- nagyon zavarta.

a vegeredmeny: o visszanyerte az onbizalmat, ujra meresz ruhakban jar, latszik rajta, hogy ujra tetszik onmaganak, nekem meg baromi fura es szokatlan, hogy egy full kemeny muanyag labdat kell fogdosni, semmi jatek, semmi erzekiseg, semmi termeszetesseg (pedig az oven ugy alapbol nem ri le, hogy nem teljesen igazi)


dontsd el, melyiket szeretned. a ferfiak a valodit keresik, meg ha kisebb is.

a nagyok max esztetikailag szepek messzirol, kozelrol sajnos siralmasak.

2023. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem férfiként tetszenek a szilikonmellek. Igen keményebb mint a természetes mell, de a formája, mérete, feszessége engem bőven kárpótol. Illetve ezek a nők magabiztosak, élvezik viselni.

A kérdésed nem mai, azóta eljutottál konzultációra?

2023. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!