Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek a heg vagy az...

Szerintetek a heg vagy az anyajegy a kevésbé rossz?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, erősen gondolkodok azon hogy elmenjek kivágatni a szám felett lévő anyajegyet, ez viszont egy világosabb heggel járna . Sokan próbálnak lebeszélni ,hogy jobb az anyajegy mintha heg lenne, de én nagyon utálom ezt az anyajegyet ,mit gondoltok? [link]
2023. aug. 6. 21:09
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
Növessz bajuszt!
2023. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
A vilagos heg idővel el is tűnhet. Viszont kár lenne kivágatni, mert szerintem jól mutat...
2023. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi csúnya nincs benne, egy helyes arcon szexi tud lenni. De amúgy ez igaz a hegre is. Én biztos nem piszkálnám a helyedben.
2023. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenem volt nőként, elmentem egy plasztikai sebészhez és nagyon szépen dolgozott, konkrétan akkor látszik a heg, ha valakinek mondom és akkor elkezdi közelről vizslatni. Nem valami brutál látható dologra kell gondolni.
2023. aug. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ugy van, ahogyan a 4. hozzaszolo irja. A legjobb baratomnak kb. ugyanott volt es egy kb. ugyanekkora anyajegy, mint Neked. Levette a sebesz (nem is plasztikai sebesz volt, csak sima sebesz ismeros, aki tortenetesen a szomszedban lakott) es utana egy nagyon halvany vilagosabb csik maradt, egy nagyon apro vagas, ami picit vilagosabb, mint a srac bore. Szinte nem is latszik, szerintem az anyajegynel jobb lett esztetikailag. A Te anyajegyed nem csunya, de lehet zavaro, pl. borotvalkozasnal. Szoval elhiszem, h nem kedveled. Nyugodtan menj el egy olyan sebeszhez, akinek mar lattad a munkajat. Ugyanis nagyon kulonbozo hegek lehetnek, attol fuggoen, h ki hogyan dolgozik, meg vannak egyeb befolyasolo tenyezok is. Ha zavar, akkor szerintem nem problemas dolog levetetni, de ha meg tudsz vele baratkozni, akkor nincs szukseg beavatkozasra.
2023. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Engem érdekelne a kérdést író véleménye az eredmény tekintetében.
nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem vetettem még le
dec. 25. 07:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Mostmár levetettem, és kicsit sem bántam meg
febr. 13. 19:55
 9/10 anonim válasza:
Esetleg azt meg tudod mondani hol vetetted le, melyik orvosnál?
febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Külföldön élek, nem hinném hogy a kérdés így is aktuális. Egyébként elmentem az időpontra a doki feltett pár kérdést majd azt mondta hogy ez az anyajegy simán eltávolítható radiohullámos kezeléssel , 15 perc múlva kész is voltam . 3 hét múlt el és csak az anyajegy méretével azonos kis pirosodás maradt mint egy pici pattanás, elvileg ez is el fog mulni nyomtalanul úgyhogy örülök.

(Azt mondták általában a 4mmnél kissebb és változást nem mutató anyajegyeknél lehet ezt a módszert alkalmazni, valamint van pár tipus neten rá lehet keresni,utólag tudtam meg)

febr. 14. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!