Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ezekre tényleg nincs megoldás?

Ezekre tényleg nincs megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


én a következőket komolyan gondolom és kérlek szépen, ha rossz napod van, kérlek ne rajtam töltsd ki azt.

21 éves lány vagyok és nagyon nagy mellkassal és nagyon széles válakkal rendelkezem. Engem ezek iszonyatosan zavarnak és sokszok sírok is mert utálom őket és már depresszióval küszködöm jó ideje. Párkapcsolatom soha nem volt és szerintem nem is lesz. Ezek karakterisztikusságok nagyon gátolnak mindenben és volt, hogy már öngyilkos akartam lenni és még vágdostam ill. vágdosom magam.


Ezekre tényleg nincs semmilyen kicsinyítő műtét? Engem nem érdekelnének a rizikók.


2023. aug. 26. 15:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: Kérlek ne rajtam töltsd ki a frusztrációdat.
2023. aug. 26. 15:05
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Feltehetöen neked egy jó pszichológus segítene, ugyanis amiket írsz, ilyen problémák a valóságban nem léteznek, csak a te fejedben.

Nem rossz napom van, hanem tényleg ez veled a gond, és a tanácsot is komolyan, segítö szándékkal írtam.

2023. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De hát látom és mondták is, hogy nagy a mellkasom és szélesek á vállaim. Ezek létező problémák a számomra és nem a fejemben vannak.
2023. aug. 26. 15:26
 4/24 anonim ***** válasza:

Egy kép az alakodról (fej nélkül), sokat segítene.

De rengeteg nönek széles a válla, mellkasa, ezt megfelelö öltözködéssel ellensúlyozni lehet, vagy éppen elönyként kezelni, mert ez a legtöbb esetben sportos alkatot jelez, ha nem vagy közben kövér is.

De tényleg egy kép kellene, anélkül nem reális a kérdés.

2023. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Megfelelő öltözködéssel kicsit tudsz csalni, és akkor már nem is az a részed a hangsúlyos. Egyébként nekem is széles vállam van, néha zavar, de inkább a többi részemre fókuszálok ami tetszik, és figyelek arra is hogy olyant viseljek ami előnyös.
2023. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ne lenne réális a kérdés és azt sem tudom, hogy mire kellene ide kép? Nem azon ténynek megerősítését kértem, hogy nagyon nagy a mellkasam és nagyon széles a vállam, mert 1 tudom és 2 mondták nekem már.
2023. aug. 26. 15:53
 7/24 anonim ***** válasza:
Sztem akik mondták, azokat különösképpen nem zavarja, csak észrevételt tettek.ne zavartasd, ne vagdosd magad emiatt,nincsenek csúnya emberek, csak nagyképűek.
2023. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottam bejönnek a széles vállú, kidolgozott hátú úszó és kajakos lányok. Szerintem semmi gond az alakoddal, csak a megfelelő partnert kell megtalálni, akinek tetszik.
2023. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 hosszúhajú ***** válasza:
erősítsd magad alul gyakorlatokkal hogy kompenzáld. ha erős combod, lábad lenne, talán nem a széles váll tűnne fel nekik hanem hogy egészébe sportos vagy, vagy hogy biztos úszó vagy. az meg már felérne egy bókkal - nekem legalább is...
2023. aug. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitörnének a bordáidból egy darabot és a hiányzó x centis résszel hagynák összeforrni, akkor elméletileg tudnának kisebb bordakosarat, így mellkast csinálni. DE! Nyilván azért akkora amekkora, mert a szerveid ezt kitöltik, így ha ezt megcsinálnák rajtad úgy, hogy annak látszatja is legyen, konkrétan nem lenne helyed lélegezni, illetve a szívedet is nyomná szóval ez emiatt járhatatlan út szerintem. Orvost kéne kérdezned erről nem minket.


Ahogy utolsó írta próbálhatsz alsótest tömegelésével kompenzálni de akár ki is használhatod ezeket az adottságaidat olyan területeken, ahol ez előny. Így tudod a sportra fogni "kajakozok, gerelyt hajítok, stb persze, hogy nagy a vállam/erős a felsőtestem". + Az elért eredmények segítenének abban, hogy az eddig hátrányos tulajdonságodhoz pozitív értékeket is tudj társítani, így megkönnyítve az elfogadást. Pszichológus sem hülyeség, érdemes lenne megfontolni.

2023. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!