Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbitás saját zsírral?...

Mellnagyobbitás saját zsírral? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsik a melleim, A kosaras melltartó épp, hogy jó rá.

Sajnos emiatt kevésbé látom magam nőiesnek, mindig irigykedve nézem a szép dekoltázsokat.

Elgondolkodtam a plasztikán, viszont nagyon óczkodom az idegen anyagtól a testemben, ráadásul a párom sem szeretne mű dolgokat fogdosni rajtam. Olvasás közben bukkantam rá, hogy csinálnak saját zsírral is ilyen műtétet, ez már sokkal szimpatikusabb nekem. Nem vagyok duci, de szerintem lenne annyi “felesleg” a hasamon, combomon ami 1-2 kosármétere elég lenne.

Van itt olyan, aki átesett ilyenen, esetleg ismerőse és tudna véleményt mondani?


2023. szept. 22. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már szírleszívásról videót. Engem arról győzött meg, hogy inkább maradjon ott ahol van.


Akkor inkább a szilikon. De ha nem löttyedt tejeszacskó, vagy hatalmas parizer, akkor ne aggódj ezen.

Talán még akkor sem.

A párodnak nincs gondja vele...

2023. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nincs semmi gond a szilikonnal, eredeti mell sosem lehet olyan szép és kerek
2023. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvass utána ennek

Meg nagyon gyerekcipőben jár ez a dolog

2023. szept. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a saját zsírt ajánlom, de ha neked a szilikon jobban bejön, csináltasd meg azzal, már megtudják úgy csinálni, hogy nem tűnik fel egyből, hogy mű.
2023. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam ezen egy időben, mert hasonló problémával küzdök, de végül elvetettem. Tényleg nagyon kezdetleges a dolog, nem lehet vele tartós eredményt elérni. Egy része marad csak meg, a többi felszívódik, de ugye nem tudni hogyan, előfordulhat hogy a két mell asszimetrikus lesz. Fogyás/hízás esetében ugyanez történik. 1-2 méretet nem is biztos hogy tudnál dobni vele. Akár több műtétre is szükség lehet a jobb eredmény érdekében, és ugye egy műtét 1 milla körül van.A leszívott területen se lesz szép a bőr esetleges fogyás/hízás esetén.

Én ezeket tudtam meg róla kb.

2023. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engedd el a francba. Másnak meg tul nagy. Még mások meg kovérebbek mint te vagy, azok meg fogyni szeretnének. Jó vagy úgy természetesen, ahogy vagy. Higyj a párod szavának.
2023. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!