Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 21 éves lány vagyok és az...

21 éves lány vagyok és az arcom, nem éppen lányos. Műtessem meg az arcom?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és egy hormonális zavar miatt, a pubertás korban az arcomon férfias vonások alakultak ki (kiálló szemöldök csont, széles állkapocs és az orrom is eléggé ocsmány). Szerintetek műtessem meg a felsorolt három részét az arcomnak? Volt hogy már férfinek néztek és nem esett jól.


Én szívesen küldök képeket privátban az említett arcrészeimről, úgy hogy nem minden része látható az arcomnak, mert nem szeretnék beszólásokat kapni.Szerintem így is azt mondjátok majd, hogy át akarlak titeket verni és hogy én valójában férfi vagyok, de esküszöm, hogy nem így van!


Akik erre szánnának energiát, azoknak köszönöm már most!


dec. 28. 19:33
 1/9 Metionin ***** válasza:
Attól függ. Egy objektíven is nem előnyös orrot, állat, ilyesmit lehet megműttetnék de csak szimplán erős vonások, csontozat miatt nem változtatnék. Amúgy nekem is elég androgün fejem van, konkrétan sminktől és a szemöldökömtől függ, hogy fiúnak vagy lánynak nézek-e ki inkább. Nálam az arccsont, az éles szemöldökcsont és a vékony száj a ludas. Képet is küldhetsz.
dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Inkább a hajjal, a szemöldökkel, meg az ilyesmi megváltoztatásával próbálj lányosabb lenni. Az sokat dob az összképen. Esetleg nem tudom, hogy a smink mennyire áll közel hozzád, de avval is lehet ezen "segíteni". Amúgy ha gondolod küldhetsz képet, de amúgy én nem vagyok egy nagy "műtét párti", szóval tőlem valószínűleg úgy se fogsz kapni egy "igen, műtesd meg" választ. Ha nem vagy magaddal megelégedve, akkor is először én mást próbálnék, pl. próbálgatnám azokat, amiket feljebb felsoroltam, mintsem rögtön a műtétet. Szóval én először mindenképp máshogy próbálkoznék, mintsem műtéttel.
dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Csak én nagyon félek, hogy az arcom miatt örökre egyedül maradok.
dec. 28. 19:50
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
3. Lóf@szt. Nézz már körbe az utcán, olyan kinézetű embereknek van párja, hogy a bányarém sikítva jönne fel, ha meglátná őket. Egy karakteres arc lehet nagyon szép is, ha előnyösen alakítod hozzá a többit (smink, haj, szemöldök, öltözködés, test stb.).
dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak nálam nagyon gáz.
dec. 28. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen mértékben zavar, ahogy leírtad, akkor igen.
dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Küldhetsz képet, én plasztikapárti vagyok,HA indokolt.


És ajánlom Facebookon a Plasztika-esztétika csoportok, rengeteg orvosajánlás, vélemény,tapasztalat és fotó van.

dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket nem kell műtetni, más lánynak is vannak ilyen vonásai

Szerintem a hajaddal, sminkekkel, és az öltözködésseddel kísérletezz.


Max az orrműtet csináld ha nagyon akarod....az tényleg megváltoztatja az arcot kicsit.

dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, mondok véleményt róla.
jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!