Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mell nagyobbításra kit ajánlot...

Mell nagyobbításra kit ajánlotok?0

Figyelt kérdés
márc. 3. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Senkit. Annyi jutott, kész.
márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Sokan vonzóbbnak tartják a kis melleket(köztük én is), mint a már már túlméretezetteket.
márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na. Nem látom a vélemény kérést mi szerint az érdekelne,hogy ki szerint mi a szép.

Nem csatoltam képet sem,hogy mi a kiindulási pont.

Nyiván az okát sem irtam ki,illetve hogy mennyire szeretnék termeszet elleneset

Ez a kérdés természetesen azoknak szól,akik jártasak ebben a témában.

Ez a vélemény érdekel😂 tipikusan gyakori kerdesek hiba,mikor olyanhoz szolnak ami nem segit,de nem is kerdezte senki

márc. 3. 10:33
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudjuk jól, hogy szilikonos nőkre bukó incel vagy. Nincs ezzel baj, csak legalább ne játszd az agyadat
márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsot nem teljesen ertem
márc. 3. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Őszintén szólva én úgy vélem, hogy ezek mögött egy önbizalomhiánnyal összefüggő folyamat lehet, éppen ezért a "kit ajánlanék" kérdésre az lenne a válaszom, hogy egy terapeutát, aki önt beléd önbizalmat, hogy kés alá fekvés nélkül is emberileg ugyanaz vagy...
márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

😂😂Nem vagyok onbizalom hianyos ne aggodj

Minden nap dolgozom a sajat testemen

Ha annyira erdekel titeket semmi mu nincs rajtam,olyan szinten nem vagyok onbizalom hianyos.

Parom is van aki elegedett

Valamiert olyan hihetetlen nektek embereknek hogy van aki maganak akar tetszeni.

Nekem jobban tetszik ha valaki mondjuk 75C-s nem 70A-s :)

Anyagilag is megengedhetem (nem,nem a parom miatt;))

Fenekem se volt,fogtam elmentem edzeni. Mara lett

Tehat ismeretlenul ne gyertek mar ide ilyen megjegyzeseket tenni

Nem azt a velemenyt kertem hogy analizaljatok.

Ha jartasok vagytok ebben,es segitokeszek akkor segitsetek (erre is van az oldal) nyilvan utana tudok nezni orvosoknak,csak tobb helyrol gyujtok velemenyt

Ha viszont nem ebbe a csoportba tartozol,lapozz tovabb es unnepeld a termeszetesseget

2024 van. Ne akadjunk mar fel ilyeneken

márc. 3. 20:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Pukancsik nagyon szépeket csinál
márc. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Chokkanch válasza:

Nem szoktam véleményt írni csak néha elolvasom a kérdéseket, de most erre válaszolnom kell!!

Olvasom a hozzászólásokat és Jézus...

Dr. Krasznai Zsoltot ajànlom Neked.

Én 40 évesen csináltattam meg nála és maximálisan elégedett vagyok vele.Most 53 éves vagyok és kijelenthetem, hogy megérte:)

Nem voltam önbizalom hiányos

Nem lettek extra szilikon melleim sem(a doki érti a dolgát és esztétikailag is toppon van)

Megtehettem én is anyagilag!

Akkor miért ne?

Úgyhogy hajrá ! További szép napot az új melleddel meg szebb éveket!;)

márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A méhészt ajánlom
márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!