Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok! Aki csináltatott...

Lányok! Aki csináltatott magának szilikon melleket mennyire van megelégedve vele?

Figyelt kérdés

márc. 3. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Á egy csomó pénz volt és csúnya is lett, ha most lehetne eszembe nem jutna!

Inkább lenne pici cickóm!

márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltattam, 6 éve már, azóta is elégedett vagyok. Érezni nyilván lehet, hogy nem saját, ha megfogom, de teljesen természetesen néz ki, még ruha nélkül is, nagyon szép munkát végeztek.

Sokkal szívesebben veszek fel azóta ruhákat. Két éve házasodtam, és a V kivágású menyasszonyi ruhába is nagyon kellettek, nem voltam lapos. Egyetlen hátránya, hogy csak pántos melltartóban érzem magam biztosítva, amióta nagyobbak lettek.

75B volt a méretem, most pedig 75D-t hordok.

márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyum megcsináltatta a melleit pár éve. Isteni szépek lettek, meg én is oda vagyok értük. Ő is elégedett vele. N
márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lilluci27 válasza:
meg vagyok elégedve vele
ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!