"Face lift" otthon?

Figyelt kérdés
Olyan elektrokozmeikai gépet keresek,amit otthon is lehet használni,nem professzionális felhasználóknak is elérhető,és nem a csillagos eget veri az ára. 36 éves,kétgyerekes anyuka vagyok,és az arcom sajnos úgy is néz ki, a kor nem kimél. Kezd megereszkedni a bőrőm,itt ott kisebb nagyobb ráncok,stb. Olyan gépet keresek,ami elsősorban az arcizmokat dolgoztatja meg,tehát feszesíti az arcot. Botoxoltatni egyelőre nem akarok. Tisztában vagyok vele,hogy nem lesz olyan az eredmény,mint egy plasztikai sebesznél,nem is az a cél,hanem hogy "szebben" oregedjek idővel,illetve egy kicsit udebb arc nézzen vissza rám.

ápr. 8. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Jobban jársz ha keresel egy jó kozmetikust, aki megállapítja milyen a bőrtípusod és annak megfelelően csinál kezeléseket havi 1x + segít összeállítani egy otthoni napi és heti arcápolási rutint.
ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van kozmetikusom, sőt plot twist,tizenot lassan húsz éve már én is kozmetikus vagyok,papíron. Soha nem dolgoztam a szakmában.Magyon féltem hogy ilyen válasz jön,számítottam rá. Igazad is van,viszont ennek ellenére, KÉREM,hogy a kérdésre szeretnék választ!
ápr. 8. 15:52
 3/3 A kérdező kommentje:
A krémek ide már kevesek,hetente meg nem tudo kozmetikushoz futkosni,főleg,hogy neki sincs olyan gépe,ami az igényemnek megfelelne ( segglyukfalva 2-ben lakok,így a környéken sem nagyon)
ápr. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!