Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Első alkalom botox után mire...

Első alkalom botox után mire lehet számítani? Meddig tart a hatása?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar hogy a homlokomon már kezdenek kicsi ráncok lenni. Nagyon kifejező az arcom, sokat ráncolom a homlokom stb.

Még csak 25 vagyok, nem tudok semmit a botoxról ha egyszer elmegyek meddig tart a hatása m?


ápr. 11. 14:47
 1/4 anonim válasza:

Szia, én pont ma csináltam bioszálas behúzást hiarulonsavval is kitöltötték.

Egyenlőre nem tudok “infót” mondani, hiszen friss, illetve pont most raktam ki én is egy kérdést, mert 2 ponton ahol szúrták a bőr keményebb, de nem fáj, talán mintha csomós lenne az anyag.

De ha érdekel, akkor 3-4 nap múlva írok eredményt.

Engem pl visszatartottak a botoxtól, azt mondták, inkább ezt próbáljam ki.

ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh nagyon köszi! majd várom hogy írj:)
ápr. 12. 12:00
 3/4 anonim válasza:

Szia, tegnap voltam újra a hölgynél aki csinálta, mondta hogy ez nem csomó, azert lett olyan mert kevés volt a ránc, és nem volt mély sem.

Maszírozni lehet, de hétfőre elfog múlni.

Szerintem erdemes kiprobalni :)

ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Örülök hogy neked bevált:)
ápr. 15. 10:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!