Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hiarulonsav be tud csomósodni...

Hiarulonsav be tud csomósodni homlokban?(lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem teljesen jó kategóriába írtam, de itt talán többen megtalálják. A mai nap folyamán volt egy bioszálas behúzás történt a homlokomba, illetve hiarulonsavat is kitöltötték. (Mérges ráncok)

Viszont, 2 helyen, egymás mellett a bőr “kemény” mintha becsomósodott volna. Fájni nem fáj!

Ez felfog szívódni, vagy csak lehet hogy még ennyire fel van dudorodva és erzekeny lenne a bőr?


ápr. 11. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de soha nem volt ilyenem, a szám sem volt töltve soha, így nem tudom hogy viselkedik a hiarulon a szervezetben, hogy ez esetleg negatív mellékhatás lenne-e.
ápr. 11. 20:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol csináltattad, de homlokba nemigen szoktak tölteni.

Botoxszal szokták a ráncokat eltüntetni.

Hyaluronsav inkább az arc egyéb területein használatos.

Pár hónap alatt teljesen felszívódik.

ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia, Győrben.

Itt igen “felkapott” több esztétikai orvosi centrumban is ez a kezelés de pl Tiktok-on is láttam már, hogy egy hölgy ezzel foglalkozik, de nem tudom melyik városban.

Ez igazából gyengébb mint egy botox, nincsenek olyan mély ráncok, hogy a botox kellene, illetve a bőröm is feszes, tényleg inkább regenerálódást segítő kezelés kellett.

Ma megyek vissza a hölgyhöz aki készítette, hogy nézzen rá. :)

ápr. 12. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:
2: akár egy évtizedig is benne marad a töltés, nézz róla videot.
ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!