Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtétek Indiában?

Plasztikai műtétek Indiában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok és szeretném az arcomat lányosítani, mert túl férfias és ronda. Továbbá, tervezek ''test nőiesítő'' beavatkozást ,mert semmi alakom és a vállaim szélesek és a mellkasom nagy. Ez a beavatkozás azt foglalja magába, hogy az álbordákat eltávolítják, a kulcscsontokat rövidítik, a medencecsontra tesznek implantátumot és zsírt injektálnak a csípőbe.


Meg szeretnék mell és fenék megnagyobbítást, mert lapos a mellkasam és a fenekem is, ami biztosan a soványságomnak tudható be, de annyira nem szeretnék hízni. (Persze BBL-re kell, máskülönben nem lesz honnan szedjenek zsírt.) Nem akarok gigantikus feneket sem melleket, csak hogy legyen rajtam valami, mert tökre szégyenlem, hogy ilyen elcseszett vagyok és ez a szégyen gátol egysmásban.


Az álomszakmám eltanulását ideiglenesen feladtam, hogy 26 éves koromig dolgozzam, hogy legyen meg addigra a pénzem az összes fent említett beavatkozásra. 26 évesen kezdem majd kitanulni az álomszakmám.


Sajna, Európában és Észak Amerikában nagyon drágák az ilyenek, de Indiában nem. Tudom, hogy azt gondoljátok, hogy csak egy bolond feküdne egy harmadik világú országban kés alá,de én alapos mérlegelés után arra a következtetésre jutottam, hogy semmi veszteni valóm nincs.


Engem a kinézetem mindig zavart és sokan bántottak is miatta. Próbáltam már öngyilkos is lenni és ha nem csináltatom meg ezeket a beavatkozásokat biztos, hogy az leszek, mert ez így nekem nem élet. Ha elcseszik, persze akkor is ez fog bekövetkezni, de remélem, hogy sikeres lesz.


Találtam egy jó szervezetet, amely India legjobb sebészeivel dolgozik. Már volt konzultációm is és rengeteg képeket mutattak és nagyon jók az eredmények. Továbba rengetek kliensével szerte a világból beszéltem már ennek a szervezetnek és mindenki csak jókat mondott, tehát nekem ez reményt ad.


máj. 15. 19:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust keress a testképzavarodra.
máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Az nincs. Esküszöm.
máj. 15. 19:36
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
De, pontosan leírtad.
máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Nézd, amiket írtam azok tények és nem beképzélem magamnak.
máj. 15. 19:41
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne. Annyi mindent felsoroltál, ami "rossz", hogy 100 nőre is elég lenne. Tényleg terápiára kéne menned, hogy elfogadd magad. De még ha milliomos is lennél és ezt mindet megcsináltatnád, amiket itt leírtál, nem lennél elégedett. Erre a lottó ötöst is fel merném tenni. Kérlek, menj el szakemberhez, mert megkeseríted a saját életed.
máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Indiában ezek sokkal olcsóbbak, tehát ezen tervek megvalósítása könnyebb így.
máj. 15. 19:46
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Mit fogsz csinálni, ha kész leszel és ugyanúgy bántani fognak? Az emberek gonoszak is tudnak lenni ám.
máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az összes ember gonosz, de legalább ÉN boldog leszek és elégedett MAGAMMAL.
máj. 15. 19:51
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Rendben. Mi a valódi kérdésed? Nem hiszem, hogy bárki lesz itt, aki releváns választ tud adni arra, amiket leírtál. Normál ember 1-2 dolgot csináltat meg magán (orr, fül például) , azt is itthon.

A úgy amiket leírtál, rám is igazak, nekem 75AA-s melleim vannak például, szóval szinte semmi. De nem számít, ha nem fogadsz már tanácsot, mert ahhoz belátás is kéne.

máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
De neked nincs ennyi defekted! Te könnyen beszélsz!
máj. 15. 20:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!