Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellfelvarrás vagy mellnagyobb...

Mellfelvarrás vagy mellnagyobbítás?

Figyelt kérdés
Nem nagyok a melleim (B), de egy kezelés miatt nagyon megereszkedtek. Szeretném majd előbb-utóbb megplasztikáztatni őket. Csak azt nem tudom, hogy lehetne-e azt, hogy nem mellfelvarrással, hanem implantátummal korrigálják a hibát. Tehát ahelyett, hogy felvarrnák, inkább "kitöltik" az üres helyet. Csináltak már valakinek ilyet? Tudom, van olyan is, hogy a két műtét egybe, csak ez nagyon drága.
2011. jan. 3. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2011. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neked nagyok a melleik,akkor talan elonyosebb lenne a felvarras,mert eredmenyekent,egy kisebb,formas melled lenne,aminek termeszetes hatasa lenne.Ha viszont szilikont tetetsz a megereszkedett borbe akkor szinten termeszetes hatasa lesz a melleidnek,es joval nagyobb lesz mint elotte,de ha fel is varratod,akkor mar latszani fog h "mu mellek".Ha szamit a velemenyem,inkabb csak varrasd fel,sokkal termeszetesebb hatasa van mint a szilikonnak.En lattam mar felvarratottat is kozelrol,meg kicsit logosba ultetett szilikonosat is,nekem a felvaratott jobban tetszett.A szilikont nehez ugy megcsinalni,plane nagyobb meret eseten h ne tunjon munek.
2011. jan. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elozo vok.az enyem szilikonos,de nekem nagyon picike,a legkisebb meret,ezert tunik termeszetesebbnek,mint a nagy szilikon mellek.
2011. jan. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!