Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtét nélkül is...

Plasztikai műtét nélkül is megnövelhető a mell mérete valahogy?

Figyelt kérdés
2007. máj. 29. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A plasztika.net oldalon találtam a mellnagyobbítós módszerekről:


Gyógynövény kivonatok:

Különböző árfekvésben találhatunk készítményeket a boltokban. Tartós hatást nem láttam még egyetlen készítménytől sem. A legnagyobb veszély pedig az, ha valamely hormonhatású szert kevernek a készítménybe. Sajnos hazánkban a gyógyszernek nem minősülő szerek vizsgálata nem elég szigorú. A részletes vizsgálatokhoz szükséges anyagi és erkölcsi háttér pedig nem mindig megbízható.


Hormon készítmények:

Ezekkel kétségtelenül érhetünk el nagyobbodást mellünkön. De ne feledjük el, hogy milyen áron! A jelentős hormontartalmú készítményeknek nem csak a mellre, hanem a belső női nemi szervekre is hasonló aktiváló hatása van. Tartós alkalamzásuk bizonyosan jelentős mellékhatásokkal is jár, amik csak később derülnek ki. A hormontartalmú szerek hatása a mell méretére viszont csak addig tart amíg a szert szedjük, sőt egyes készítményeknél addig sem, mert szervezetünk hozzászokhat a magasabb hormon szinthez és tartósan nem tudjuk becsapni mellünk hormon receptorait.

A hormonkészítmények közül csak a fogamzásgátlók ellenőrzött szedését ajánlom, azt viszont megbeszélhetjük nőgyógyászunkkal, hogy a gyógyszer kiválasztásakor erre a hatásra is legyen figyelemmel.


Hipnózis:

A hipnózissal elérhető eredmények igen kétségesek. Általában nem is orvosok hirdetnek ilyen közreműködést. A világ egyes részein az okkult tudományok sokkal népszerűbbek mint hazánkban, bár kétségtelen, hogy már olvastam budapesti hirdetést is "mellnagyobbítás kézrátétellel".

Mit is mondjon erre a szakember? Talán csak annyit, hogy ha hatása nincs is, legalább jóleső érzés. Sőt az egészségre sem káros!


Melltorna:

Tornával erősíthetjük a mellizomzatot a mellkasfalon, ennek lehet kedvező hatása melleink formájára is és kissé növelheti a mell méretét is. Legjelentősebb hatása azonban a testtartás előnyös változásának van.Vigyázat, mert a torna nem megfelelő alkalmazása és túlzott mellizom erősítés a mell zsírtartalmának csökkenésével is járhat és a hatás fordítva is elsülhet.


Szívó rendszer:

Kisérleti stadiumban lévő mellnagyobbító rendszer.Klinikai alkalmazása még nem általános.Kemény falú külső búra alatt a mellek folyamatos szívásával a mell kötőszövetes állományának sejtszaporulatát lehet elérni.

Az ormótlan búrák folyamatos 3-6 hónapos alkalmazásával a mell méretének 10-15 %-os nagyobbodását sikeresen végezték.

A módszer sikerét jósolom az elkövetkező években, annak ellenére hogy alkalmazása nagyon kényelmetlen, ára pedig a mell műtét árához hasonlatos lesz. Vajon kiváltja a mellprotéziseket? Biztosan nem váltja ki. Sőt egyre népszerűbbé fogja tenni a plasztikai műtétet, mert aki ilyen elszántan akarja a mell korrekciót, az végül igazi eredményt akar majd látni. Ez pedig a plasztikai műtéttől várható.

2007. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En erre a kerdesre mar nagyon regota keresem a valaszt de meg nem talaltam meg,pedig sokmindent kiprobaltam mar...Engem is erdekelne.
2007. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Agykontrollal meg tudod növelni a melled méretét!


Sokkal több kapcsolat van az elménk és a testünk között, mint azt manapság az emberek többsége gondolja. Hihetetlen mértékben tudunk az elménkkel a testünkre hatni. Nem is értem miért furcsálják ezt sokan, hiszen ez a két rendszer egy egységet alkot, együtt dolgozik.


Az elv egyszerű: ha hiszel benne működik, ha nem hiszel, nem.

Hogy nagyobb legyen a hited: www.esettanulmanyok.hu


Sok sikert!

2007. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Egy tipp:

[link]

2007. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


Kár hogy csak oroszul és ukránul elérhető, de egy fordítást talán megér. Az ára kb 7000 Ft

Gondold el tabletták és műtét nélkül.

2012. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!