Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg ingyenes a mellfelvarr...

Tényleg ingyenes a mellfelvarrás? És ha igen, akkor hol, melyik helyeken?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a neten, hogy a has és a mellfelvarrás teljesen ingyenes, ha a doki indokoltnak tartja, akkor a TB támogatja. Tudnátok nekem segíteni, hogy hol ingyenes? Én Zalaegerszeg környéki vagyok, ahol olvastam ott azt írta vki h a pl Szent Imrében ingyenes, Pesten. Én már 14 éves korom óta tudom hogy megszeretném ezt csinálni, mert nagyon zavar, önbizalomhiányom van miatta és kapcsolatokba sem megyek bele. Most 17 éves vagyok, ha szül kell hozzá, sztem anyu biztos mellettem állna. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!
2008. jan. 27. 21:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szia!


én is ekkora kebelmérettel rendelkezem mint Te! 19 éves vagyok és hirtelen nőtt ekkorára! Én is azt hittem hogy lóg meg úristen így úgy, és órákat nézegettem magamat a tükörbe, ami már a párom agyára ment és megértette velem hogy egyáltalán nem lógnak hanem természetes mivel ekkora mellnél már nagy a súly és ezért nem fog olyan feszesen állni mint egy B kosárméretűnek és így elfogadtam magamat meg hogy látom a tv-be pl Bódy Szilvinek milyen csúnya lógós elálló melle van és nem zavarja pedig neki lenne rá pénze felvarratni! Hidd el így szép méh mindig szebb mint egy kicsi mell ami lóg ( van pár lány ismerősöm akinek olyan) Ráadásul mindenki irigyel hogy szép nagy mellem van!

Nagyon fontos még hogy megfelelő melltartó vegyél aminek jó széles a péntja és erős masszív kosara van hogy segítsen megtartani! Pluszban ha nagyon zavar vegyél mell feszesítő krémet és minden nap masszírozd be vele!

Nekem is sokáig tartott de megbirkóztam vele, nem feküdnék kés alá mert félnék hogy elrontanák!

még mindig ilyen legyen mint ilyen:

[link]

2010. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Teljesen igazad van. Most már én is hát, "megbarátkoztam" velük. Nehéz út volt nagyon..., voltam tájékoztatáson is dokinál a műtétről. De annyira idegen tőlem az egész, és utána a nyomok. Így akkor már jobb.
2010. máj. 9. 21:03
 23/24 Pepegirl válasza:
Igaz régi a bejegyzés, de nem hagyhatom szó nélkül, h mennyire meglepett, h te 17 évesen (4,5 évvel ezelött) pontosan "akkora" problémákkal küzdöttél, mit én már hosszú idök ota, de mégsem merem magam rászánni a mütétre...:/ Párom ilyennek szeret, én meg megtanultam vele együtt élni! Félévente 1* rászánom magam, és veszek 2 új méregdrága melltartót...:/ Èpp a héten tartottam a féléves bevásárlást, és sajnos rá kellett jönnöm, h nem akar kisebb lenni, szóval 75G...de néha jó az 75F is...:D Mindegy, remélem te bátrabb voltál, és megtetted a boldogságodhoz vezetö utat...;) Üdv...
2012. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Szabóca válasza:
Erre egyébként én is kíváncsi lennék,hogy mennyiért csinálják.Egy barátnőm csináltatott most mellfelvarrást és neki úgy volt ingyenes,hogy orvosi igazolást adtak róla,hogy gerincferdülése is attól lett,pszichológus adott még neki egy papírt hogy ez miatt depis..és több mint a felét kellett leműteni mind bőrt,mind mirigyállományból és az előzetes konzultáció szerint is az orvossal aki azt mondta neki,hogy ebben az esetben ingyenes,az egészsége miatt.Szóval egy orvosi konzultáció is szükséges hozzá..minden más esetben pedig szépészeti beavatkozás tehát fizetni kell érte.Neki Pesten csinálták ha jól rémlik a Szent Imre kórházban.
2014. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!