Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Breast Success - Mellnövelő...

Breast Success - Mellnövelő kapszulát hogy tudnám beszerezni? (Egyébként hatásos, igaz amit írnak róla? )

Figyelt kérdés
Ha lehetéges, nem rendelés útján szeretnék hozzájutni ehhez a készítményhez, mondjuk egy boltban megvenni, vagy valahol személyesen átvenni. (mert nem szeretném h a környezetem tudjon róla..) Tud valaki ötletet?
2009. febr. 16. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be ilyeneknek...Ha egy kapszulával lehetne növelni, az emberek nem vennének több száz ezer forintért szilikont.

Inkább fogadd el magad, vagy ha nem műttesd meg...ezekre csak a pénzt dobod ki. Az legalább ér vmit.

2009. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csak az a gond, hogy 16 éves vagyok.. ilyenkor nem nagyon emrném bevállalni a műtétet, a szüleim nem egyeznének bele... ebből kifolyólag nem is akarnám tudatni velük, ugye ami lehetetlen...

az is zavar, hogy kicsik persze, de legfőképp az, hogy nem kerek, hanem hegyeskés... és így végképp még kisebb... nics valami ötletetek?

2009. febr. 16. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:

pont olyan hatásos, mintha elmondanál érte 10 miatyánkot


16 éves vagy, még nőhet, szóval semmi nem szedj be

2009. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. pont az ilyen cici tetszik:) Ne aggaszd magad, nem vagyok egyedül. Azon kívül idősebb korodban is jó cicid lesz, míg a nagy mell már 18 évesen is szar legtöbbször, nem beszélve a 30-40-50éves korról. És sajnos annyi idős is leszel egyszer. Akkor majd csak vigyorogsz a többieken a női öltözőben. Nyugodj meg semmi gond, hiába igényli a nagy melleket a fiúk többsége, nem elhanyagolható a kismell-párti férfi társadalmom sem:)
2009. márc. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatásod :) csak még az is a gondom, h emiatt nem merek lefeküdni senkivel, mert mit fog szólni..otthagy, rosszul lesz :D egyéb..tudom h azt mondják majd erre, h akkor a srác nem szeretett igazán. Lehet h van benne vmi, de ez azért nem így működik... segítsetek pls!:)
2009. márc. 14. 14:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugimár:) Mindenkinek van vmi olyan dolog, amitől fél h nem fog tetszeni a párjának. Ha vkivel eljutsz az ágyig (remélem olyan ember lesz akibe szerelmes leszel, és ő is beléd, főleg h csak 16 vagy) akkor tetszeni fog neki minden részed:) És eszedbe se jussanak a pirulák, meg csodaszerek, csak átverés az egész. 16 évesen még nőhet is, de ha nem fog, akkor fogadd el így:)
2009. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hello. A kiscicipárti vagyok. Namost vegyük szépen külön a dolgokat. Ilyen tényleg nincs, hogy ha valakinek nem tetszik valami, akkor ebből arra következtetünk, hogy nem szeret. Ellenben attól, hogy szeret, még nem fog neki tatszeni egy olyan dolog, ami nem egyzik az ízlésével. Persze könnyen hazugságra kényszeríthető a legtöbb párkapcsolatban élő ember de ez nyilván nem változatat a dolgon. Tehát én pl. a kismellű vékony magas nőket bírom de a csajom pici és nagycsöcsű:) Mondjuk vékony azért. Sose mondtam neki, hogy ez a mellforma vagy külalak a legszebb szerintem, ám vele akarok élni és vele is élek 11 éve. Namost ha valakivel mondjuk épp szexelnétek de meglátja a melleidet és annyira nem jön be neki, hogy emiatt lelankad a farka, ezzel nincs mit tenni, nyilván nem ő lesz a férjed:) Veled is előfordulhat, hogy egy elsőre jó pasinak tűnő egyed levetkőzik és valami olyat látsz rajta, ami miatt elmegy a kedved a dologtól. Nem kell kierőltetni egy leendő pasidtól sem a pozitív visszajelzést a cicidet illetően, majd mondja ha tetszik és nem beszél róla ha nem. Nem tragédia ez, a szerelemhez pedig semmi köze. A melleket illetően a gond az, ha egyértelműen ronda, értsd ezt úgy, hogfy senkinek sem tetszik. Ilyen esetben gyűjteni kell egy plasztikai műtétre, ami megoldja a gondot, bár a plasztikázottak közül is azok jönnek be, akik kicsit de szépet csináltatnak. Ám még ilyen esetben is elmondanám, hogy nagyon jó és állatias szexpartnerkéne szerepelt egy olyan nő a múltamban, akinek szörnyedelem ronda mellei voltak, ennek ellenére kiválóan csinált mindent, meg volt valami olyam kisugárzása, mitől megőrültem. Persze tudta, hogy nem a cicijére indulok be. Szóval amiket elmondtál, abból úgy gondolom, hogy veled nincs igazából gond, azon kívül, amit magadnak csinálsz:) Rengeteg fiú van, mindenféle ízléssel, találsz olyat, akinek tetszel vagy olyat, aki szerelmes lesz beléd, esetleg egyszerre mindkettő. Még valami. Nálam sokkal fontosabb egy nő lába, mint a mellei. Sorrendben: Láb, segg, cici, váll. kéz, arc. Ha tisztán szexuális szempontból nézek valakit, akkor ezeket vizsgálom ebben a sorrendben:)
2009. márc. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Diszkrét csomagolásban is megrendelhető:

[link]

2013. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!