Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai sebész ajánlat?...

Plasztikai sebész ajánlat? Terhességek utáni szétszakadt, lógó hasproblémám van, megspékelve egy kis köldöksérvvel.

Figyelt kérdés

Ha tudnátok ajánlani Pesten vagy környékén plasztikai sebészt, megköszönném.

Interneten találok sokat, de olyan kéne, akitől van tapasztalat.


2011. márc. 15. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Dr Debreczeni Béla a Honvéd kórházban is dolgozik, de magánrendelése is van, állítólag cici speckó, de nagyon tud! Engem ő műtött, a hegem nagyon szép! Google-be beírod, kiadja, képek is vannak a "munkáiról"
2011. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :-)


Már teljesen lemondtam erről a kérdésről! :-))

2011. márc. 31. 18:55
 3/4 Buzas Adrienn válasza:
Én a Belleza vagy a Divina plasztikai klinikákat tudom ajánlani, mind a két helyen voltam korábban, felesleges bőr eltávolítás és mellfelvarrás műtét kapcsán a harmadik szülés után, ha gondolod megírhatom az orvos nevét, aki engem műtött, vagy az is lehet, hogy még megvan a telefonszáma.
2012. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Már túl vagyok rajta. :-))
2012. máj. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!