Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Oep által finanszírozott...

Krafcsikné Gyöngyi kérdése:

Oep által finanszírozott mell, ill. hasplasztika lehetséges?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok és gőzöm nincs,h hol induljak el,h ezeket elintézzem!Utánna néztem a neten és létezik ilyen,h támogatja a TB. Van 2 gyerkőcöm a hasam lóg szóval nem az,h kövér vagyok vagy ilyesmi hanem lóg a hasam és túlórázhatnának rajtam egy kicsit,természetesen támogatással mert nem bírja a pénztárcám viszont lelkileg egyre rosszabbul érzem magamat!
2011. máj. 1. 16:33
 1/1 anonim válasza:

A mellplasztikát csak abban az esetben finanszírozzák,ha túl nagyok a ciciid és ezáltal fáj a hátad és a gerinced, tehát csak a mellkicsinyítést. Szépészeti beavatkozást nem csinálnak TB támogatással és ez valahol érthető is szerintem. Megértem a problémád,engem is a jövő héten műtenek mellplasztikával potom 700ezerért. 2.5 évig szopizott a kisfiam,eltűnt a mellem,nincs zsír,nincs mirigyállomány,az A-s kosarú melltertóban elveszik a mellem. Terhesség előtt B-C kosarú melltartót hordtam :).

A hasammal szerencsére nincs gondom,ha nincs pénzed rá,akkor sajnos meg kell barátkoznod vele,mert azt sem finanszírozza senki. Rengeteg hasizom erősítő gyakorlattal,feszesítő krémmel és megfelelő étrendel sokat tudsz javítani rajta.

2011. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!