Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyi idő a teljes gyógyulás...

Mennyi idő a teljes gyógyulás mellplasztikánál, ha izom alá rakják az implantátumot?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy 6 hét a minimum és azt is tudom,hogy mindenkinél más,de mik a tapasztalatok? Műtétől számított 5 hétre és 4 napra megyünk tengerpartra nyaralni. Szerintetek? Nap? Tenger? (az orvos azt mondta addigra már nem lesz gond)
2011. máj. 9. 20:38
 1/5 anonim válasza:
6 hét!!!! minden mütét után!!!! nem is de vigyázz a hegekre!!! azokra külön tegyél erősebb naptejet mert hiába telt le (majdnem) a 6 hét akkor is elfertözöthet és a nap károslehet rá!!!! erre vigyázzz!!!
2011. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp takarnám a heget fürdőruhával,közvetlen napsütésnek nem tenném ki.
2011. máj. 9. 23:11
 3/5 anonim válasza:

jólteszed de azért tényleg kis plusz naptejet

de am mell alatt lenne a vágás? mert lehet még honaljbol is meg pár helyes csinálnak olyat is hogy hasból

én az utobbit választanám

én is meg akarom csináltatni a mellem csak hát nincs rá zséééémmm:S az első válaszoló 18L

2011. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4,5 hete volt a műtétem, izom alá, nincs semmi panaszom, a heg még látszik, de nem csúnya, száraz (1 hét után már rendesen megmertem fürdeni), még kb. másfél hétig hordom a sportmelltartót, aztán meg olyat amiben nincs merevítő, én is vettem fürdőruhát, én úszni megyek majd 6 hét után.....szép nyaralást!!!
2011. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A teljes gyógyulás 1 év, de 6 hét után már fürödhetsz a tengerben.A nappal azért vigyázni kell a heg miatt
2011. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!