Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika - Mennyibe...

Orrplasztika - Mennyibe kerul? Ki esett mar at rajta? Mit valtoztattal az orrodon? Milyen lett az eredmeny? Mennyi volt a gyogyulasi ido? . Es ami csak eszetekbe jut ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat varok orrplasztikaval kapcsolatban. Szeretnem en is megmuttetni az orrom es kivancsi vagyok masok velemenyere.
2009. márc. 19. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve volt a műtétem, mert "horgas" orrom volt, oldalról nagyon csúnyán néztem ki. 3 napig kellett akórházba lenni, ez a 3 nap alatt tamponok voltak az orromba, csak a számon kaptam levegőt. A gipsz 1 hétig volt rajtam. Egyáltalán nem fájt se a műtét, és a gyógyulási időben sem voltak fájdalmaim.

Nem magán, hanem állami kórházban csináltattam, azt hiszem kb 150 ezer lehetett. Ha magánkórházban csináltatod ott kb 400ezer.

Így hogy megnűtöttem sokkal jobban tetszik az orrom:)

Sok sikert!:)

2009. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt! :)

Irjatok meeeeg...

2009. márc. 19. 15:55
 3/7 anonim válasza:

Örülök hogy olvastam a kérdésed, mert én is orrplasztikára készülök, de még nem döntöttem hogy hol, és még bátorság kell hogy belevágjak.

Pesten szeretnéd csináltatni? Én a Aesthetica-t tartom a legszimpatikusabbnak, de még nem döntöttem.

Neked van valami jó sebészed aki korrekt áron csinálná?

2009. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia, en meg nem tudom, pecsi vagyok, amugy gondolkoztam a Driss plasztikan, az egyik sebesz egy szemelyes ismerosunk, nagyon szepek a `munkai`.
2009. márc. 20. 11:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent itt Pecsett van egy nagyon jo sebesz, Dr. Tizedes Gyorgy, nagyon korrekt arakon dolgozik es nagyon dicserik, nekem o toltotte fel a szam es szimoi volt. Lehet,h ot valasztom.
2009. márc. 20. 11:30
 6/7 anonim válasza:
33%

Ki esett mar at rajta? -Michael Jackson

Milyen lett az eredmeny? -a google-ben keress rá arra, hogy Michael Jackson!

Mit valtoztattal az orrodon? -No, lássuk...Orrcimpa, orrcsont, az összes porc...

2009. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jacko
2009. júl. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!