Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tb-re lehetséges a mellplasztika?

Tb-re lehetséges a mellplasztika?

Figyelt kérdés
Ha nagyon kicsi a mellem és a jobb oldali lényegesen kisebb és csúnya akk lehetséges Tb támogatással kérni a műtétet? Pszichésen nagyon zavar gátlást okoz! Volt már doki aki megkérdezte hogy balesetből kifolyólag ilyen e! :S segítsetek! hol érdeklődjek? merre induljak?
2011. júl. 2. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt.
2011. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehetséges szerintem. kérdezd meg az orvosod.
2011. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
megkérdezem köszönöm!
2011. júl. 2. 19:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos, hogy nem. Elég sok kis mellű nő él a világon... Nekem is irtó pici. (70A melltartót hordok, olykor még az is nagy...)

És senkinek sem egyforma a két melle. Vannak szép mellek, vannak kevésbé, mindenkinek más. Hogy erre kapnál támogatást, az szinte egyenlő a nullával.

2011. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1000% hogy nem támogatja a TB a mellnagyobbítást( sose támogatta)

TB-re csak a mellkisebbítés mehet és az is csak akkor ha a mell mirigyállományának kb felét ki kell venni

2011. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kapsz rá Tb-támogatást.

Ha elmész pszichiáterhez, és megállapítja hogy tényleg pszichés problémákat oko neked, akkor adhat olyan papírt erről, amivel kaphatsz támogatást.

De szerintem nem kéne hogy gátlásos legyél. Nekem is nagyon kicsik a melleim és az egyik nagyobb mint a másik. Ránézésre nem nagyon látszik a különbség, de ha fölveszek egy melltartót, az egyiken jól áll a másikra meg nagy, de ha előnyösen öltözködik az ember, akkor ez nem látszik, de még ha látszik is, ettől még lehetsz nagyon szép, és másoknak is fogsz tetszeni.

2011. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ne kábítsátok már szegényt.

Felesleges pszichiáterhez mennie, nem fogják TB-re megnagyobbítani a mellét.Az esztétikai műtétek nem támogatottak

2011. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:(
2011. júl. 21. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért ne csüggedj, nincs nagy baj! :)

Tényleg nincs rá sok esély hogy ingyen megműtenek, de nincs is nagy baj, mindenkinek van valami szépséghibája, olyan nincs, hogy valakinek mindene szép. Ezért nem kéne szoronganod emiatt.

De ha mégis nagyon szeretnéd magad megműttetni, szerintem kérdezz meg egy orvost is, ő tudna legtöbbet mondani erről. Ha ide regisztrálsz: webbeteg.hu itt megkérdezhetsz erről egy orvost, vagy a háziorvosoddal is beszélhetsz.

2011. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy! :)
2011. júl. 24. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!