Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbitassal kapcsolatos...

Mellnagyobbitassal kapcsolatos szemelyes tapasztalatok valakinek?

Figyelt kérdés
A kozeljovoben szeretnem megnagyobbitatni a melleimet. Tudom, hogy mar ezer kerdes jelent meg az oldalon ezzel kapcsolatban, de en szemelyes tapasztalokat kernek olyan lanyoktol, akik mar ezen atestek. Par mondatban, fokent a mutet utani labadozas idejerol, fajdalomrol. Rengeteg helyen informalodtam mar, de leginkabb a Ti tapasztalataitok erdekelnenenek!
2011. júl. 2. 18:52
 1/2 bromkrezol válasza:
Egyszer reggel hatkor, félig ébren fizettem a tesco-ban, és megakadt a szemem a pénztáros lány pólóján, amire az volt írva: "a legkisebb is számít", pont a mellei fölött. Mondtam neki, hogy ha nő volnék, és itt dolgoznék, akkor kiharcolnám, hogy a férfi eladók ilyen gatyát hordjanak. Biztosan meg van az okod rá, hogy egy csomó pénzt és fájdalmat vállalsz, de pasi szemmel nézve nem feltétlen mell mérete a legfontosabb. A szimmetria szerintem jobban számít.
2011. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5éve csináltattam..nem tudom, neked izom alá, vagy fölé helyeznék-e az implantátumot...a lábadozás sokban függ attól is..nekem alá lett helyezve, műtét után 1éjszakát még bent tartottak, de kb végig aludtam...meg hánytam 1szer az altató cucctól..de ez ugye megeshet...aztán szorítókötés+sportmelltartó, 1,5 hét után varratszedés (nekem egyátalán nm fájt, nem is éreztem), és asszem 1-2hónapig sportmelltartóban kellett aludnom..természetesen voltak fájdalmaim-csak a mellizmomat felszakítva gyömöszöltek belém egy implit..), a karomat pl. nem emelhettem naygon föl, nehogy felcsússzon az implantátum..kb 1hónapig volt intenzívebb a fájdalom, aztán hónapról-hónapra jobb lett, meg ugye azért az eredmény feledteti az emberrel a kínokat :P de pl. unokatésómnak izom fölé rakták, ő már 2 nap után porszívózott..

és mire teljesen begyógyult a heg is, és semmi nem fájt, illetve a mell eredeti formája is kialakult teljesen, az kb 1év volt..

1szer nem bántam meg a műtétet, bármikor újra csinálnám! :)

De amúgy elmész konzultációra-legtöbb helyen ingyenes-mindent elmond a doki a műtét menetéről, bármiről!

Sok sikert :P :)

2011. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!