Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bevállalnátok az orrplasztikát...

Bevállalnátok az orrplasztikát ennyi évesen?

Figyelt kérdés

20 leszek lassan, de már egy ideje fontolgatom, h felkeresek egy plasztikai sebészt. Utálom az orromat, nagy és oldalprofilból tiszta görbe :/ Sokszor ha belenézek a tükörbe elgondolkodom azon, hogy kisebb orrocskával mennyivel helyesebb lenne az arcom és sokkal jobban tetszenék saját magamnak is... nem tudom, mit csináljak...

19 évesen, na jo, minjdárt 20 :D kicsit még korainak tartom, de hát az orrom kinézete ugysem fog változni...egyébként volt már olyan, h megjegyzéseket tettek rá (amikor oldalrol látták), de valahogy sikerült elengednem a fülem mellettt... ti rászánnátok magatokat a helyemben?


2011. aug. 2. 03:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha úgy állnék anyagilag miért ne?? Mi bajod lehet.. max fáj egy ideig.. meghalni nem fogsz..nem a segged szilikonoztatod fel, hogy urizálásnak tünjön...hidd el jobban fogod érezni magad... 19l
2011. aug. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
ha van rá pénzed miért ne? hitelt mondjuk ne vegyél fel rá :D
2011. aug. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
ha lenne annyi pénzem beválallnám,
2011. aug. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Persze csináltasd meg,aztán keress majd másik hibát magadon,hidd el találsz,aztán csináltasd meg azt is...és így tovább...hülye tyúk...
2011. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Én a természetesség híve vagyok, tehát semmiféleképpen.
2011. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jó sebészt keress, mert ha elszúrja az egy életre bajokat okozhat. De szerintem ha ettől jobb lesz, akkor nyugodtan.
2011. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? 20 éves emberként nem vagy "túl" fiatal az orrműtéthez - ne persze öreg sem! :-) Amit korrigálni kell, azt korrigálni kell. Én ugyanígy voltam, mint te, csak a füleimmel.
2011. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem is görbe az orrom, egyszerűen utálom.. Én a helyedben biztosan megcsináltatnám! Persze nagyon fontos,h jó szakemberhez menj, mert ha még rosszabb lesz... :SS
2011. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ismerősöm 14 évesen műtette meg magát...szóval..mérlegelj :D
2011. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
be ám! az enyém is ronda
2011. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!