Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Körte alakú cicimet varratnám...

Körte alakú cicimet varratnám fel, hogyan lehet költségesebb és kisebb hegekkel járó műtéti beavatkozásra lelni?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy tudom hogy ez egy olyan típus, ami kicsit lógós hatású, viszont én vagyok 160 cm, 45 kiló, és ez a mell amit a mellkasomon hordok, az 80E-s. Fáj tőle a hátam is, mert keskeny hátam van és igazából nem tudom hogy hogyan lehetett nekem ekkora mikor a család többi tagja nem rendelkezik ekkora méretekkel. Szeretném megcsinálni utolsósorban magam miatt s, mert szomorú vagyok hogy bizonyos felsőket (csőtop) amiket melltartó vagy pánt nélkülivel lehetne hordani, olyanokat én nem tudok, és amúgy alapjáraton egy gyönyörű nő vagyok, csakmikor belenézek a tükörbe és meglátom elsírom magam. Illetve ez volt eddig, kb fél éve fogadtam el magam és azóta nem takargattam, viszont ha volna rá lehetőségem akkor megváltoztatnám. Sajnos anyagilag egyáltalán nem állok jól, viszont azt sem szeretném ha tb-sen csinálnák, mert félek hogy akkor ronda lesz. Mellesleg úgy hallottam hogy a mell felett a hónalj közelében kis vágást ejtenek és úgy emelik meg a cicit. Ez igaz? Láttam képen és az nekem nagyon tetszett de mindenkitől csak azt a t-alakú vágást hallom. Örülnék neki nagyon, ha itt már végre válaszokat is kapnék, a Ti segítségetekkel, amit előre is hálásan köszönök! Mira
2009. ápr. 8. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, van olyan is, amikor a hónaljnál ejtenek bemetszést, de igazából nem értek annyira hozzá, hogy meg tudjam mondani, hogy ez neked megfelelő lenne-e.

Keress egy jó plasztikai sebészt (én Dr. Karvász Tamást ajánlanám), neki ez a munkája, felméri, hogy mi a legideálisabb megoldás.

2009. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, fel fogom keresni. Remélem érthető hogy nem szeretnék mindenféle hosszú vágásokkal együtt élnitovább.
2009. ápr. 13. 09:27
 3/4 anonim válasza:

Vagy a vágások, vagy a nagy mell, e kettő között választhatsz, ekkora mellet nem fognak varázsvesszővel eltüntetni. Tuti.

Amúgy a Szt. Imre kórházban is megcsinálják tb-re, de persze csak ha tényleg túlságosan nagynak találják a testedhez képest. A szoptatással viszont lehetnek utána gondok, + megint megnőhet, úgyhogy jobb a gyerekvállalás utánra időzíteni.

Jó döntést!

2009. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mira, ha mész, szólj, megyek veled! U.ez a problémám nekem is.
2009. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!