Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan, hogy lábujj...

Létezik olyan, hogy lábujj plasztika?

Figyelt kérdés

Ezt most nem nagyzolásból kérdezem és nem is azért, mert nincs nagyobb problémám.


A gyűrűsujjam a bal lábamon sokkal rövidebb, mint a kisujjam, és sokkal hátrébb "kezdődik" az ujj, mint a többi, lényegében mintha a többi "felett" lenne.... Engem nagyon zavar, szerintetek csinálnak ilyen plasztikát??? Mennyibe kerülhet nagyjából?

KÖszi előre is!


2009. ápr. 10. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi minden van ma már, lehet, hogy még ez is, bár ilyenről még nem hallottam. Azért gondolj bele, olyan nagy gyakorlatuk ebben nem lehet az orvosoknak, és mégiscsak a lábadon jársz, én a helyedben nem kockáztatnám, minek bántani szegény lábujjadat.
2009. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy megoldható, de én sem kockáztatnám a lábamat.. :-S
2009. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kivitelezhető..egy kis implantot hozzátoldanak a lábujjadhoz, ahol pedig előbb kezdődik, ott összevarrják és meg is van..De a lábujjaidnak az a funkciója, hogy biztosabbá tegyék a járásod, szóval én nem nagyon piszkálnám.
2009. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok!
2009. ápr. 10. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy van ilyen műtét, de viszont hasonlít az orrműtéthez, mert ez is csonttöréssel jár
2009. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én úgy tudom, h esztétikailag lehet rajta javítani. Egy szilikon implantátumot raknak fel, nem műtik meg. Írd be a google-ba, hogy ortoprofil, ott majd meglátod (szilikonos pótlás asszem). Teljesen olyat tudnak készíteni, mint a másik lábujjad. De sztem ennek csak akkor van értelme ha nagyon nagyon zavar. Esetleg akkor, amikor strandolsz.
2010. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!