Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 29 évesen érdemes már botoxot...

29 évesen érdemes már botoxot használni a függőleges kezdődő homlokránc ellen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne ugorj bele rögtön a botoxos kezelésbe,először próbálkozz krémekkel,vichy az nagyon jó.nem vagyok plasztika ellenes,csak ne addig amíg mással is megy.persze ha úgy érzed kell akkor nyugodtan,de még fiatal vagy szerintem:D
2009. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha 40 éves korodban még szeretnéd mozgatni az arcizmaidat, akkor nem. Miért nem lehet elfogadni, hogy az ember öregszik? A krémek sem sokat érnek, de ez hatalmas marketing fogás. A krémek annyiban segíthetnek, hogy megelőzik (nem pedig elmulasztják) a ráncok egy részét, mert táplálják a bőrt. Ha a bőr nem szárad ki, akkor kevésbé ráncosodsz. Igyál sok folyadékot, hogy meggátold a mélyrétegi vízhiány kialakulását.
2009. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Én idén leszek 29, de max 22nek mondanak, rengeteg vizet iszok, és napon napvédővel kenem magam, ja meg infantilis vagyok, de arcra is fiatalnak néznek, megkérdezték tavaly, elmúltam-e 17.
2009. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
30 vagyok,júliusban én is csináltattam egy teljes botoxot,a változás nem olyan nagy mint vártam,de ha jobban érzed magad tőle csináltasd meg,de túl nagy változást ne várj.Egyébként 2 perc sincs,nem fáj,ugyhogy nincs mit kockáztatnod!
2009. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Azzal azért legyél tisztában, hogy a botox valójában egy idegméreg. Hatása azon alapul, hogy lebénítja azokat az arcidegeket és apró izmokat amelyek a ráncokat előidézik. A te korodban biztos, hogy ez még nem indokolt, de ha valaki igen erősen ráncosodik annak a botox sem oldja meg a problémáját.
2009. szept. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hámlasztást csináltass , 29 évesen nem lehetnek botox kompatibilisen mély ráncaid,meg amúgy a botoxot 40 felett javallják.
2011. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na ez már egy elég régi kérdés,most lettem 31 és egyre rosszabb. De már rájöttem mitől van! Folyton erőltetem a szememet,mert romlik,de nem hordok szemüveget. És mivel ráncolom a homlokom,mert nem látok rendesen,ezért van ott az a "barázda" Szerintetek ha feliratok szemüveget,elmúlik? És akkor nem is kéne botox?
2011. nov. 29. 13:05
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ne a ráncok miatt irass szemüveget, hanem mert nem látsz.


Már bocsi, de ennyi idősen azért kéne már, hogy ennyi esze legyen az embernek.

2011. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Most láttam meg a kérdésedet! Én most vagyok majdnem 30, és nekem is egyre erősebb ez afüggőleges ránc. Sajnos nagyon feltűnő nekem (másnak lehet nem tűnik fel) mert amúgy máshol sehol egy kis ráncom sincs. Ezért zavar, meg mogorvává teszi az arcot. Én sem tudom mit kellene tennem,de azt tudom, hogy kissé romlott a szemem kb. 22 éves korom óta, picit rövidlátó vagyok...ez úgy derült ki, hogy hátul ültem az előadásokon, és nem láttam tisztán a táblát...megkérdeztem a szemüveges mellettem ülő lányt h ő látja-e..és ő látta. Felhúztam a 0,5-ös szemüvegét (amit csak erre használt), és egyből tisztán láttam!!! Azóta sem használtam szemüveget, mondjuk előadásokra sem járok már. Lehetséges hogy a sok hunyorgástól alakult ki ennyire erősen..nekem is ilyen, és nagyon csúnya.

Nem tudom h a botox jó lenne-e rá, de én ilyenekbe nem mennék bele.

Amúgy máshol vannak ráncaid? Nekem kicsit zsíros a bőröm, talán azért nincs máshol.

2011. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hámlasztásra menjetek inkább.De jó erre még a dermaroller kezelés , mezoterápia.És ráncfeltöltés.A botoxot szerintem ráér 40 felett használni.
2011. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!