Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy szájfeltölt...

Mennyibe kerül egy szájfeltöltés? A felső ajkamat szeretném egy picit vastagabbra töltetni.

Figyelt kérdés
Ha valakinek már volt ilyen műtéte, leírná, hogy pontosan hogyan zajlik? És utánna mennyi idő alatt múlnak el a hegek? Szép lett a végeredmény? Nem bántad meg?
2009. ápr. 28. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, nem mutet, csak injekciozzak es nincsenek hegek sem. Nem bantam meg, de nem is tartos, ugyhogy ha megbanod sincs nagy gond.

120 - 180 ezer korul van.

2009. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszi hogy írtál. Írnál nekem pár dolgot még? Először is kit ajánlanál? Én nem ismerek senkit. Az mit jelent hogy nem tartós? Néhány hónap, néhány év és utánna felszívódik? Maga a beavatkozás hogy történik? Vittél képet hogy ilyet szeretnél(ill. hasonlót) és a következő alkalommal már csinálják is? Ez mennyi idő? Fáj? És utánna érzed hogy van valami a szádban ami "nem te vagy"? Bocsi a sok kérdésért, de minden érdelkel! Köszi
2009. ápr. 28. 13:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Képet ne vigyél,mert az nevetséges,ugyanolyat nem tud,mindenkinek más a szájformája.amit az elözö válaszolo irt az kicsit sok.én 70 ezerért csináltattam egy neves orvosnál,és benne van a korrekció is.

4 helyen szúrt meg egy vékony tüvel,utána egy két napig be volt dagadva.

2009. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
kb.3 évig tart egyébként.függ hogy milyen a szád,sokat ne töltess bele,mert akkor kacsa lesz,de a doki ugyis tudja.
2009. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

A elso vagyok, az ampullankenti ar 60.000.-ft-tol kezdodik es 1 ampullatol en nem tapasztaltam erzekelheto eredmenyt. A hyaluronsavas anyagok a legbiztonsagosabbak es a legnepszerubbek ezek 6 honap alatt felszivodnak, nalam pl Restylane -t hasznaltak. Eloszor feszito erzest erzel az ajkaidba 2-3 napig, majd elmulik.

Dr. Tizedes Gyorgy csinalta Pecsett.

2009. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy ampullát tört fel és nem is használta el mindet,és igy is tök vastag lett,ugyhogy akkor nem tudom.
2009. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, Egy adag Restylane 1ml (azt hiszem van feles is) nekem 1ml szinte alig latszott apadas utan,ugyhogy kovetkzo heten mar rakatam is bele a kovetkezot. ( egyebkent ezeknel a szereknel, nem ampullabol szivjak fel,hanem az ampulla mar eredetileg benne van az injekcios fecskendoben.)
2009. máj. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
21%
Nekem a seggembe toltak fél decit, egész jól sikerült. 20ezer volt buszköltséggel együtt!
2010. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a legutolsó válaszadótól kérdeznék, aki a fenékplasztikáról írt! Hol töltetted fel a feneked 20000 ft-ért? Lécci válaszolj, nagyon kéne a segítséged! Előre is köszi.
2010. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]


ez most egy nagyon jó akció

2011. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!