Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van valakinek Dr. Traub...

Van valakinek Dr. Traub Alfréd plasztikai sebészről bármilyen infója? Pozitív negatív egyaránt érdekelne! Elsősorban mellplasztika téren, de más területekről is!

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Miért hozzá akarsz menni?Pesten tudok nagyon jó orvost,ha érdekel.
2009. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mellplasztikát szeretnék. Köszi szépen, de leginkább róla szeretnék infókat kapni. De megköszönöm, ha megírod Te kikre gondoltál!
2009. máj. 6. 21:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dr.Wágner Pál csinálta,és két bnömnek is.a Kelemen Anna melleit is ő csinálta,róla vannak fent a neten képek.Olyanhoz ne menj,akiröl nincs semmi infod.
2009. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért elég sok infóm van Traubról, és eddig csupa jó. Gondoltam teszek itt is egy próbát, és megkéredezem. Láttam pár "munkáját" a Te dokidnak is, biztos jó szakember, de az én stílusomhoz nem illik annyira. Kelemen Anna pedig nem mérvadó számomra!
2009. máj. 7. 16:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb.Én nála voltam és most nemrég a barátnőm is.

Nagyon kedves ember.Tényleg.

Előtte én is jártam több dokinál de ő volt a legszimpaTIKUSABB ÉS ÖRÜLÖK H ŐT VÁLASZTOTTAM.!!!

Sőt,orrplasztikárol is kérdeztem mert régen egy balesetben egyhén elferdült az orrom és elmagyarázta h ha megműti rosszabb lehet a helyzet (persze részletesen leirta h miért) Szóvel ő nem az a "mindenáronmegműtelek és fizess milliókat"

2009. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :) Én is úgy gondolom, hogy nagyon jó szakember. Csak hát ebben a témában muszáj nagyon körültekintőnek lenni, hiszen sok múlik a helyes orvosválasztáson.

Azt még megkérdezném, hogy a dokit bármikor el tudtad érni műtét után, ha úgy érezted, hogy valami gond van,vagy kérdésed volt? Bármikor lehetett hívni vagy nehéz volt utolérni?

2009. máj. 17. 17:22
 7/18 anonim válasza:
100%

Szia! A Traub csak jót mondhatok. Nagyon korrekt, agyon jó szakember. Prcizen tájékoztat a várható eredményről, és ha az nem pozitív, akkor le is beszél a műtétről. Tényleg csak a Te érdekeidek tartja szem előtt. Ez a plasztikai sebészetben sajnos elég ritka. Én már 3-szor voltam nála műtéten, nagyon szép lett mindig amit csinált. Barátságos, empatikus, korrekt árakkal.

Mindig elérhető, ill. az esszisztenciája is felkészült szakmailag, és nagyon segítőkészek /ha őt nem tudod elérni/.

Csak ajánlani tudom.

2009. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Bocs, nem írtam ennyire hibásan, valamiért nem jól jelenítették meg, remélem azért érthető.
2009. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon megnyugtattál!! :)) És örülök, hogy ilyen elégedett és boldog vagy, remélem nemsokára én is az leszek... :)
2009. máj. 26. 12:29
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is csak jókat hallottam róla, sőt, még régen voltam is nála. De mégis mást választottam, mert időközben kiderült, hogy egy régi jó barátom is plasztikai sebész lett. Természetesen ő is nagyon szimpi volt, és meggyőző a plasztikát illetően, nagyon őszintén tudtam vele beszélgetni és 100%-osan megbíztam benne. Mégis elcseszte, mert nem jó méretű implantátumot tett be. Tehát a KEZDETI SZIMPÁTIA CSALÓKA. Mindenképpen menj el min. 3 orvoshoz, itt nem a szimpiség dönt, hanem nagyon sok más tényező összesége. Most olvastam ez a blogot, amelyben pont a Traub Alfrédról írnak:

[link]

Sok sikert!

2009. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!