Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ez az oldal tényleg valós,...

Ez az oldal tényleg valós, lehet "ingyen" ciciket szerezni? :S

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 7. 00:39
 1/9 anonim válasza:
0%
Persze, a cicik csak úgy jönnek-mennek a világban, azt majd szerzel magadnak egyet, ha már nem nőtt. De miért nem, borogattad? Vagy netán fiúcska vagy?
2011. nov. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

egyszer a melóhelyen a férfi főnököm is megkérdezte az akkor odakerült fiatal irodista csajszit

-Kislány,van magának egyáltalán melle ?

-Jaj,főnök,hát persze,hogy van !

-És akkor miért nem hordja ?

2011. nov. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem nincs ezzel gondom és elhihetitek, hogy ha látnátok engem, egy másodpercig nem kérdőjeleznétek meg, hogy nő vagyok.

Az idétlen, semmit nem érő, primitív hozzászólásokat kérlek tartsátok meg magatoknak!

2011. nov. 7. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

"Ez az oldal tényleg valós, lehet "ingyen" ciciket szerezni?"


helóka , ne ránk haragudjál,hogy idétlen válaszok jönnek,hát te tettél fel egy idétlen kérdést,mégis mit vártál egy ilyen gagyira ,talán nagy bölcsességeket ?

2011. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Éjszaka írtam ki a kérdést, nem azt néztem, hogy hogyan fogalmazok. Szerintem érthető a kérdés, akinek pedig fogalomértési zavarai vannak, az ne írjon be. Köszönöm!
2011. nov. 7. 09:38
 6/9 anonim ***** válasza:
INGYEN MAX A LEVEGŐT KAPOD .
2011. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Olvastam cikket egy csajról, aki ugyanerről az oldalról szerezte őket. A lényege az, hogy csinálsz magadról képeket és férfiakkal beszélgetsz, barátkozol, akik ezért fizetnek, adakoznak. (Nem meztelenkedni meg ribanckodni kell, ne értse félre senki) Ha összejön a műtét ára, akkor megcsinálják neked.
2011. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy, Utolsó!

Azt esetleg nem tudod, hogy mennyi idő alatt lehet kb. a pénzt összegyűjteni? :S És hogyan működik? Átutalják nekem vagy a dokinak? :S És mindenhol változóak az árak, az általam kinézett orvosnál 3OOO euro. Azt be kell írnom valahova, vagy..? Nem értem. :S

2011. nov. 13. 09:29
 9/9 anonim ***** válasza:
De értse félre mindenki, meztelenkedni és "ribanckodni" kell. Van kis millió oldal ahol a lányok akár három uborkával is megdugják magukat élő műsorban, az mfi-n is ugyanezek a férfiak vannak akik azokat az oldalakat látogatják. Dumálgatásból, meg felöltözött képekből nem lesz ott mellimplantátumod. Lehet, hogy 10 éve ment volna, de manapság úgy el vannak már kényeztetve a férfiak, hogy hülyék lennének a semmiért pénzt adni.
2011. nov. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!