Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerülne ha a 85B-s...

Mennyibe kerülne ha a 85B-s mellemből egy 95b-set szeretnék csináltatni inplantátummal?

Figyelt kérdés
Csak az irjon aki tényleg jártas ebben. Lebeszélők kíméljenek.
2009. máj. 15. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha a 85b-s melledből 95 b-t szeretnél, nem tudom, mert

így nem igazán a melled, hanem a hátszélességed lenne nagyobb. A melled nagyságának méretét a kosár jelzi, tehát nálad maradna a B Bnek. A B C D E F, ezek a mell kosárméretei, és minél nagyobbat szeretnél, annál drágább.

Ezt pontosan csak konzultáció során tudod meg, mert személyre szabott árak vannak, de körülbeli értéknek utánajárhatsz.

2009. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

3 hónap McDonald's kaja. Értéke felbecsülhetetlen :)

Talán inkább a 85B-ből 85C-D-E(???)-t szeretnél?

2009. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Az implantátum jó sok fájdalomba és kellemetlenségbe...

Azonkívül hiába raknak egy 5 évenként elrohadó szilikonvackot a melledbe attól csak a kosár mérete lehet nagyobb a körméreté nem igazán...

2009. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
85B ből 95B?Xd ez jó...ilyet még nem hallottam...de sztem 100 ezrekbe kerűlhet.jah a hátszélességeddet nemtom mennyiért csinálják.:)szólj vkinek hogy üssön le egy széles lapáttal.
2009. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Így az a lényeg, hogy a hátadba ültesd az implantátumot... :DD
2009. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi butaságot összehordani, komolyan mondom hihetetlen!


A szilikon nem egy 5 évente elrohadó vacak. Aki tájékozott a témában tudja, hogy a mai szilikon implantátumok egy életre szólnak, nem szükséges a cseréjük, főleg nem 5 évente! Ezen kívül komoly minőségellenőrzésen esnek át!!! Természetesen elfórdulhat, hogy szükséges a csere, de ez nem törvényszerű!!!


A kérdező kérdésére válaszolva az árat nem befolyásolja a méret! És természetesen nem a Te testalkatodtól függően fognak árat mondani, hanem minden dokinak megvan az árlistája, és a szerint dolgozik. Egy 250 cc-s implantátumot is ugyan annyiért fog betenni, mint egy 400 cc-t. Az árak tehát csak az orvostól függenek: 600 000 től egész a csillagos ég, kb.1 500 000 Ft-ig. 600 000 Ft alatt nem érdemes műtettni (kivéve, ha állami kórházba mész, mert ott is vannak jó dokik, nem csak a magánklinikákon!!!), ott lehet gyanakodni, hogy nincs valami rendben. Az átlag ár pedig 700-750 ezer Ft körül mozog!

Ha tanácsolhatok valamit, akkor ne az ár alapján dönts majd, hanem olvass rengeteget a téma és az orvosok után, ez nagyon fontos, hogy jól tájékozott legyél.

Sajnos vannak kontár orvosok is, de egy kis odafigyeléssel ki lehet szűrni őket, és nem lesz gond!


Remélem tudtam segíteni. Ha van kérdésed írj még nyugodtan! Sok sikert kívánok!!


A butábbnál butább válaszokat, pedig inkább meg kéne mindenkinek magának tartania!!!

2009. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez az utolsó nagyon nagy :)) Látom nem esett le, mi a különbség a 85B és a 95B között :))))))
2009. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Örülök, ha tetszik! :) De inkább azt nem értem, hogy Te mit írtál?? Tisztában vagyok vele,hogy a szám a mell alatti körméretet jelenti, nem is írtam, hogy nem így lenne... Na mind1!

És azt hiszem nem arról szólt a kérdés, hogy lehet-e a 85-ből 95-öt csinálni, hanem, hogy mennyibe kerül egy ilyen műtét.

Amúgy pedig lehetséges, hogy nem csak a kosár méret változik. Nem tudom mennyire vágod a mellplasztikát, de tudod van egy olyan technika, hogy a jelenlegi mell alatti áthajlási redőtől még lejjebb vágják meg a bőrt a sebészek, (általában ezt a technikát használja a legtöbb orvos), és ott ültetik be az implantátumot, hogy amikor az impli végleg a helyére kerül, levándorol a végleges helyére, akkor pont a redőben lesz a vágás helye. És akkor nagyobb lesz a mell alatti körméret is...

2009. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem mindenki ilyen "kiművelt" mellplasztika kérdésben. És hidd el nekem, hogy a kérdező úgy gondolta, ahogy mi... Egyszerűen annyi, hogy nem tudja mi a különbség a kettő között. :D


De nehogy már ilyen miatt nekem ess :D

2009. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt hitem ez egyolyan oldal ahol meglehet kérdezni vmit amit nem tuc v nem értesz tisztán. CSwerébe pedig felvilágositanak. nem pedig leoltják az emberek egymást. De ezek szeritn tévedtem
2009. júl. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!