Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Meg tudom változtatni az...

Meg tudom változtatni az orrom formáját erről erre? (Nézd meg a képet! ) Plasztika, Nose Huggie vagy hogy?

Figyelt kérdés

Szóval itt a kép: [link]

(Az első az én orrom)

Meg lehet változtatni pl. Nose Huggievel, plasztikai műtéttel?


2009. máj. 18. 01:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
71%
Plasztikával mindenképp meg lehetne. De igazábol nem látom okát hogy minek.. semmi baj nincs az orroddal.
2009. máj. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
MEglehet változtatni,nézd a "világsztárokat"jó része már teljesen máshogy nézki mint ahogy befutott. Hozzáteszem hogy a tiéd sokkal jobb mint a másik,sokan akarnának olyan pisza orrot mint a tiéd.Hány éves vagy,csak mert az orrod alapján még kicsi?:D
2009. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
A te orrod ezerszer szebb, mint a másik, meg ne változtasd!
2009. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
nincs baj a nóziddal!
2009. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te orrod szebb, mint a másik... de te tudod...
2009. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is szebb a tiéd. a másik olyan formátlan, tiszta egyenes :S

Örülnék, ha ilyen pisze orrom lenne, mint a tiéd :) Nekem nagy van, de nem műtetném meg xD

2009. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
tényleg sokkal-sokkal jobb a tiéd...nem értem miért szeretnéd megváltoztatni:S ha az enyém ilyen lenne...
2009. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

MEG NE CSINÁLTASD AZ ORROD!!!!!!!!

Bár nekem volna ilyen mint a tied!Rám azt szokták mondani,hogy olyan mint a Bazilika kilincse.Ráadásul nő vagyok.De nem érdekel !Jót szoktam nevetni rajta:)

Úgy hogy örülj neki,hogy neked ilyen formás nózid van!!!!Megbánnád tuti!

2009. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, el ne csúfítsd magad ilyen kegyetlen csúnya orral!! A tiéd sokkal formásabb és szebb. Nekem is valami hasonló van. Amit tervezel, az az orr egyszerűen visszataszító és látni, hogy mű.
2009. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szép az orros bár nekem lenne ilyen!!! Ne változtasd olyan gusztustalanná!!!
2009. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!