Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbításra készülök...

Mellnagyobbításra készülök Dr. Végh Miklósnál (Art Medic Klinikán). Írjon nekem, akit esetleg már műtöttek itt, hogy mi volt a benyomása és, hogyan sikerült a műtét? Magáról az orvosról is szeretnék több információt?! Köszönöm előre is a segítséget!

Figyelt kérdés
Mindenképpen meg szeretném csináltatni, mert két szívműtétem (1 és 8 éves koromban történt) miatt nem úgy fejlődött ki, ahogy kellett volna, tehát nem csupán a méret miatt döntöttem így. Szerencsére egészséges vagyok azóta, de ez a mell téma már lelki gondot jelent. Szóval lebeszélő véleményeket, köszönöm nem kérek. :) Minden más véleményt szívesen fogadok! köszönöm!
2009. jún. 21. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nem tudom most néztem meg neten én is műtétre készülök, de láttad azokat a képeket amiket ő csinált???? nem mondanám azt, hogy szép ennél van aki sokkal-sokkal szebbet csinál.ezek azok a cicik amik a közhiedelemben lufiknak hívnak, mert nagyon látszik, hogy az szilikon. Én a helyedben néznék más orvost! voltál már nála konzultáción? érdemes több orvoshoz is elmenni előtte.Dr. Balajthy képeit nézd meg azokhoz képest hasonlítsd Dr. Végh-ét. Nem kell félreérteni nem reklámozni akarom, csak télleg nagyon fontos, hogy jól dönts ez nem 2 hétre szól.
2009. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam ezen a klinikán(más gondokkal) és én semmi rosszat nem tudok mondani,mindenki rendes,nem bunkók mint álltalában a legtöbb orvos...;)
2009. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy körülbelül mennyibe kerül egy mellnagyobbítás?
2009. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
675 000 Ft-ba kerül. Én is voltam már a klinikán és nagyon jó benyomást tettek rám, főleg az orvos. Tudom, hogy a honlapon csak az az egy kép van kint, de én a rendelőben láttam a többi munkáját is. :D Azok a képek egyébként is még frissek, egy év múlva veszi fel a végleges alakját az implantátum a mellben. Köszönöm a kommenteket, de még várok többet! Írjatok! :DDDDDDDD
2009. jún. 22. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is nagy cicirajongó pasi vagyok, szóval teljes gőzzel előre, mindent a szép mellekért!

Arra azért tényleg ügyelj, hogy ne lufi kinézetű legyen a melled, hanem szép természetes formájú, van pl. vízcsepp alakú implantátum is, az gyönyörű és tényleg nem művi formát ad a mellnek, mert épp az az igazán jó szilikonmell, amelyiken nem látszik, hogy szilikonmell.

Minden jót és csábos, formás ciciket kívánok neked. Puszi: egy mellimádó srác

2009. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!